reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Agonia777 - a propo naszych dylematów i pozostałe dziewczynki rozmawialam wczoraj ze swoja kolezanka z dawnej pracy , w moim wieku. Razem zaczelysmy starania - ona endometrioza , brak jednego jajnika , troche operacj i zabiegow na macicy ( szczegółów mocno nie znam) - inscenizację chyba z 3 - ivf - 4 albo i wiecej ..... i co i jest w 4 m-ce ciazy - dopiero sie zaczyna chwalic bo wczesniej sie bala . I kurna szczerze jej z serducha pogratulowałam - bo quzwa dała mi nadzieję , że mi tez sie uda. Dzis do tej kliniki jechalam z takim optymizmem jakiego dawno nie mialam. Dziewczynki - kazdej z Nas się uda :biggrin2::):):biggrin2::biggrin2:
Bo to jest walka do wygrania... tylko pytanie ile my jesteśmy w stanie przejść i wytrzymać. No i na ile finansowo nas stać...
 
Hej. Wczoraj przeżyłam chwilę grozy. Jakiś dureń wjechał mi w tył auta gdy przepuszczałam na pasach. Nic mi nie jest. Dziecku na szczęście też nie bo byłam na USG. Tylko po co mi ten stres. Dzis 8 tydz Dzidzia ma już 1.6 cm serduszko ponad 160. Trafiłam na specjalistę od USG wszystko ładnie wytłumaczył, gdzie główka gdzie pępowina, jak krew do niej dopływa. A na koniec powiedział że prosi o ciszę bo teraz będziemy słuchać . najpiękniejszego dźwięku czyli bicia serduszka.
 

Załączniki

  • 20180427_212756.jpg
    20180427_212756.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 81
Tak z innej beczki. Bylismy dzis w tej klinice i Invicta W Gd jest w centrum handlowym - wracajac śmiejemy sie z mezem , ze fajnie w CH mozna se dziecko kupic;). Maz sie smieje , ze jak sie uda i kiedys dziecko zada pytanie , a skąd sie biora dzieci" to odpowiedz bedzie jedna " jak to skad ? - z połek w centrum haandlowym" - trzeba żartować aby nie zwariować :growl::szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja jestem jak najbardziej za ... zacznij strugac hahha abys tylko soe wyrobila :p:D
I wierzę że teraz to podejście będzie szczęśliwe.
A lekarz jak? Jak wrażenia?
Do czerwca to w sumie raz dwa minie... ja do ten pory zamierzam być po wizycie serduszkowej:D
@Never give up i tego ci z glebi serducha życzę - wizyty serduszkowej i duuuuzzzych mdłosci i @gosia321 tez duzych mdłości :tak: - od jutra strugam. Lekarz - hymmm zobaczymy na kolejnej wizycie :angry: - wszystkim nam życzę przeżyganego i ciażowego sezonu letniego , jesiennego , zimowego i wiosennego
 
Ostatnia edycja:
Do góry