reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

reklama
Sarunia prześliczna, popatrz już ma 2 miesiące ale ten czas leci

Małaczarna82 widzisz porób jak najwiecej badań, ja wiem kosztują ale w naszych przypadkach musimy wiedzieć o sobie jak najwiecej. To usg też mozesz zrobić, choć powiem Ci że sama widzisz kazda z nas tu wychodziła z tego samego miejsca co Ty, zobacz pierwsze strony wątku, teraz mamy już Gosie, Vivkę, Sarunię, Zosię czekamy na pierwszego chłopca na Nikusia . Udaje sie tylko znajdź takiego lekarza co coś o tych mutacjach wie, choć by cokolwiek.

@karolinaao co tam u Was słychać? jak nasza mała ślicznotka ?
 
Wiece ze po cc byłam taka padnieta, dzien zlewał sie z dniem, i w końcu dwa dni pod rząd nie dałam siebie clexane zostało mi 10 szt mają termin do 2020 r, ciekawe czy sie przyda.
 
Sarunia prześliczna, popatrz już ma 2 miesiące ale ten czas leci

Małaczarna82 widzisz porób jak najwiecej badań, ja wiem kosztują ale w naszych przypadkach musimy wiedzieć o sobie jak najwiecej. To usg też mozesz zrobić, choć powiem Ci że sama widzisz kazda z nas tu wychodziła z tego samego miejsca co Ty, zobacz pierwsze strony wątku, teraz mamy już Gosie, Vivkę, Sarunię, Zosię czekamy na pierwszego chłopca na Nikusia . Udaje sie tylko znajdź takiego lekarza co coś o tych mutacjach wie, choć by cokolwiek.

@karolinaao co tam u Was słychać? jak nasza mała ślicznotka ?
Dziękuję za słowa otuchy. Działam cały czas. Liczę że się uda. Zobaczymy
 
Hej dziewczyny poprzez długi urlop w Pl byłam nie obecna . Dzieciaczki prze prze słodkie . Jak ten czas leci [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]
@oliwcia z ta mutacja to masakra co lekarz to inna śpiewka ja się dowiedziałam w ze co 3 osoba na mutacje i to nic takiego ;/ po tych odczynacz poszczepiennych narazie wstrzymujemy się ze szczepieniami takie zalecenie od neurologa ,,, trafiłam w Pl na 3 lekarzy którzy są przeciwny szczepieniom aż jestem w szokuuuu . Szczerze jeden powiedział ze szczepionki to jeden wielki syf i przecież i tak i tak na wszystko nie ma szczepień na każda chorobę , to nie ma co się na nie godzić skoro są jakieś przeciwskazania
Jestem zła bo przez taki ciężki poród jaki miałam vivka ma torbielka w głowie . Wiec za 3 miesiące spowrotem jedziemy do Pl na kontrole jeżeli sie nie zmniejszy lekarz powiedział ze będziemy interweniować ale w jaki sposób nie dowiedziałam się :/ .
 
To niewiarygodne ze lekarz powiedzial nie szczepic. Mam nadzieje ze cos sie zacznie zmieniac wreszcie.
Mamnadzieje ze Vivuni sie zmniejszy ten torbiel.

Zawozw Zosie na rehabilitacje, nie chce sie przekrecac, tz juz jest lepiej ale mimo to jeszcze sie martwię.
 
Czy któraś z Was była u genetyka we Wrocławiu? Jeśli tak, to będę wdzieczna za nazwisko i opinię (może być na priv).

Mam homo. Czy to znaczy, że:
- co najmniej jedno z moich rodzicow też ma tę mutacje?
- każde z moich dzieci ma tę mutację (hetero lub homo)?
 
reklama
Do góry