reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja dziś dałam czadu , :o
Czuje się okropnie , źle , tzn poszłam po obiedzie na bazarek po owoce dosłownie 10 min wolnym spacerek od domu ale przy okazji miałam coś załatwić na mieście , zeszło mi dokładnie 1,5 byłam na nogach ...

Po powrocie do domu , okropne zmęczęnie , słabo mi , miękkie nogi i to pobolewanie z prawej strony jak pachwiny ... I leżałam plackiem 3 h , teraz dalej boli i ogólnie coś mnie tak w środku boli... a nogi i stopy mam jak balony puchną mi już ..

Czyli przesadziłam :szok: mam wyrzuty sumienia, że narażam siebie i synka.. :o
Nie sądziłam że tak źle będę znosić moja 1 ciążę :o najlepiej się czuje jak leżę ....

Ale przeraża mnie fakt , że za mc 30/06 mamy wesele , boje się myśleć jak się będę czuć wtedy .. wiem 1 zdrowie moje i synka jest najważniejsze:rolleyes:
A może ogólnie za mało się ruszasz i organizm się rozleniwia? Pisałaś kiedyś ze raczej mało spacerujesz czy dobrze pamiętam? Nie chce Cię straszyć bo oczywiście to nie zasada, ale podobno im więcej ruchu kobieta ma w ciąży tym łatwiejszy poród (u mnie się sprawdzilo). Może pospaceruj raz lub dwa razy dziennie po 20 minut wolnym tempem (no może z początku krócej jeżeli się źle czujesz)? Mowiłaś lekarzowi ze jesteś taka słaba? Może powinien zlecić jakieś badania?
 
Jurek to moj tesc
Piotrek to mij brat
Darek i Mirek to sasiedzi ktorych maz nie lubi
Jacek to placek :)
Oskar mi sie podoba..ale siostra zaraz za oskara wychodzi za maz....i to ja bede rodzic na ich weselu właśnie.....
Hmmm a moze Oliwier albo Aleksander...
Zwarjuje zaraz :)
Bo te z koncowka ek przejadly mi się..z dnrugirj strony cala trojka moglaby pasowac imionami tak troszeczkę
Hahaha nooo mieliśmy podobnie, jak w końcu wyszło imię którego nie nosi nikt z rodziny, nikt kogo nie lubimy, nie jest w top 10 najpopularniejszych ani najmniej popularnych i oboje się zgadzamy że nam się podoba to zostało już tylko Miłosz więc nam się dylemat skończył [emoji23]
 
Mama2018 u nas na razie bedzie Filip...ale sie zastanawiam czy zmieniac czy zostaeic... szukam jakiegos fajnego z koncowka ek coby padowalo do
Tomek i Wojtek.... z końcówką ~ek
I dwusylabowe...tzn. krótkie
a moze jeszcze ???

Radek...Bartek..

Na pewno nie pasuje mi jakos ...Przemek Jacek Janek Maciek Grzesiek Franek
Ja głosuję na Bartka (Bartosza) :) :)
 
Miałam jechać na morfo i mocz ale nie wytrzymałam i wypiłam kawę, zjadłam kanapkę...teraz się waham ale pisałyście nie raz że nie musi być na czczo to chyba pojadę...a co? :)
Tylko młodego muszę dobudzić I zdążyć do pkola odstawić zanim labo zamkną :/

A drugi "młody" w brzuchu jakieś dziwne rewolucje wyczyniał...dość mocne ruchy czułam jakby się odpychał i przekręcał ale nie wien czy to na tym etapie może być aż tak odczuwalne. Aż mnie bolało. Chyba na razie jeszcze sobie tam powinno dziecie płynnie zmieniać sobie pozycje, co nie?
 
Dzień dobry.
Obudziłam się dzisiaj z katarem i lekką gorączką. Do tego wyszło mi zimno na wardze. Ktoś coś brał w takiej sytuacji sama maść powinna chyba wystarczyć? Miałam zimno milion razy więc to całe szczęście nie pierwszy raz.
Koniecznie zadzwoń do lekarza. Ja miałam podobnie ale druga opryszczke zgłosiłem dopiero i mnie zwyzywal. Przy takiej skłonności mój da tabletki tylko nie pamiętam od kiedy i do porodu będę je musiała brać. Nastraszyli mnie że opryszczka jest groźna dla dzidzi.
 
reklama
Do góry