Kasiula8989
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 1 Grudzień 2017
- Postów
- 1 074
Nam wychodzi cos kolo
250-300zl tygodniowo, na jedzenie,potrzebna chemie, czasem mniej zalezy co gotuje i ile czego zuzywamna 3 osoby
teraz podliczylam sobie po odciagnieciu wyprawki i wypadow ,to wydalismy na samo jedzenie w tym miesiacu 1048zl
zapisuje sobie budzet
moj tez mowi ze jestem malo oszczedna
ale staram sie nie kupowac pierdół
![]()
Chyba tez zaczne zapisywac nawet z samej ciekawosci