reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Hmmm czyli dostane dwie jesli mezul teraz wpisze szybsza date? :D i pozniej ja z moja faktyczna? :p
Jak będą dwie różne karty to raczej tak :) podobno da się takp
ja tylko jedna mam ,niby mogłabym na męża też ale 1 już mi starczy bo oprócz odebranej paczki dostałam też dzisiaj od koleżanki 1 , to teraz 2 będę kupowac :)
 
reklama
A jaka to jest paka? Tzn ile jest szt.? Wlasnie kalkuluje hyhy
22 szt :) i nie ma ich na półce trzeba w kasie powiedzieć że się chcę i pokazać aplikacje :)
IMG_20180525_181009.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180525_181009.jpg
    IMG_20180525_181009.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 311
Nie ;) z corcia mam zdjecia usg ,z druga tez, a wystarczy mi to ze bedzie ze mna na codzien ;) jak narazie wszystko jest dobrze.. inaczej by mi powiedzial ;) a ktg mam co dwa tyg przy wizytach,jesli teraz bede jezdzic co tydz. to ktg bedzie co tydz. ;)
Ja jeszcze nigdy nie miałam ktg :o
 
reklama
Do góry