reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ujemne hcg, objawy ciąży. Czy w niej jestem?

Dołączył(a)
30 Maj 2018
Postów
4
Miasto
Szczecin
Hej dziewczyny, zwracam się do Was z pytaniem. Otóż, mam problem...

Staramy się z mężem o dzidzie. Ostatnia miesiączke miałam 24 kwietnia. Regularnie miesiączkuje, cykl trwa 28/29dni. Miesiączki zawsze 5. Pierwszy raz mi się spóźnia. Dziś, jest już 7 dzień i jej brak. Bardzo źle się czuję, boli mnie głowa, nie mam apetytu, a gdy w siebie wmusze to robi mi się niedobrze po, jedynie czekolada mi smakuje i mam jakies widzimisie, bardzo bolą mnie piersi juz od 2 dni nie noszę stanika bo nie daję rady, brzuch boli jak na miesiączke i pierwszy raz odczuwam ból w jajnikach,mam stan podgoraczkowy na wieczor i ból w dolnej czesci plecow bardzo sailny, łazienka moją przyjaciółka...sikam po kazdym łyku wody, srednio co 30min. Dzis jestem w trasie, nie mam jak isc do lazienki co chwila i az mi przecieka na wkładkę...Czuje sie tak od 1 dnia spodziewanej miesiączki. 5 dnia zrobiłam dwa testy i wyszly negatywne. Beta hcg wyszla mi <0.100. Gdy przyszłam do ginekologa, powiedział, że za wcześnie. Śluz mam gęsty i biały, a szyjka macicy rozpulchniona. Czy myslicie, ze moge byc w ciazy? Powtórzyć test jak wroce za ok 2 tyg? Co myslicie, mialyscie tak kiedys? Pomocy!
 
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny, nie wiem co myśleć, głowa pęka od myślenia i obawy najgorszego scenariusza, 21.04 ostatnia miesiączka, dziś nadal nie ma, testy ciążowe wyszły pozytywne ale słabe ok dwuch tygodni temu, Pani doktor na badaniu usg nic nie mogła znalezc, powiedziala że widzi tylko ciałko żółte w jajniku po czym zalecila badanie krwi beta hcg więc zrobiłam, sobota wynik 818,6 dziś środa 682,9, dodam ze biore duphaston i czuje sie dobrze a Pani doktor może mnie przyjąć dopiero w niedzielę a ja odchodzę od zmysłów, co możecie powiedzieć?
Z doświadczenia wiem, że jak beta spada to nie wróży to niestety nic dobrego. Przygotuj się psychicznie na stratę :( Przykro mi.
Skoro beta wyszła negatywna to w ciąży nie jesteś. Oczywicie zdarzaja się pomyłki, ale naprawdę rzadko. Kobiecy organizm to nie zegarek. Moga zdarzyć się opóźnienia. Może masz jakąś infekcję dróg moczowych. Zrób jeszcze raz betę i wtedy będziesz wiedzieć na 100 %. Jeśli miesiączka sie nie pojawi, idż jeszcze raz do ginekologa.
 
Moja koleżanka miala identycznie i po miesiacu sie okazalo, ze jest. Teraz ma 3letniego synka. Stad pytanie. Chcialam poznać opinie innych kobiet i ew. Więcej takich przypadków
 
Możesz być w ciąży! U mnie tak było, cykle zawsze regularne ale zawsze może się zdarzyć jakieś obsunięcie! Ja robiłam betę dokładnie tak jak ty o wyszło ze nie jestem w ciąży, a pare dni później test wyszedł pozytywnie
 
Możesz być w ciąży! U mnie tak było, cykle zawsze regularne ale zawsze może się zdarzyć jakieś obsunięcie! Ja robiłam betę dokładnie tak jak ty o wyszło ze nie jestem w ciąży, a pare dni później test wyszedł pozytywnie



Dziękuję kochana! Fajnie takie cos czytać, bo już wiele przypadków na internecie widziałam właśnie. Dałaś mi wielką nadzieje ❤ Zdrówka dla dzieciątka!
 
Dziękuję kochana! Fajnie takie cos czytać, bo już wiele przypadków na internecie widziałam właśnie. Dałaś mi wielką nadzieje ❤ Zdrówka dla dzieciątka!
Mi tez test i beta wyszly później niz data miesiączki ale cykle mialam dluzsze przed ciąża od Ciebie i nie ze co do dnia i przez to owu byla bardzo pozno:-). Po takim czasie jak u Ciebie juz mialam test i bete pozytywne ..Ale nic nie szkodzi powtorzyc.
 
Nie ma objawów typowo zarezerwowanych tylko dla ciąży. Moim zdaniem nie jesteś w ciąży a opóźnienie okresu może mieć inna przyczynę - choćby stres. A objawy? Objawy te mogą świadczyć o różnych rzeczach. Wyniki testu negatywne, mówi samo przez się. Dla pewności zrobiłabym na twoim miejscu badanie z krwi beta hcg w laboratorium i wtedy bedziesz miała jasną sprawę ;)
 
reklama
Nie ma objawów typowo zarezerwowanych tylko dla ciąży. Moim zdaniem nie jesteś w ciąży a opóźnienie okresu może mieć inna przyczynę - choćby stres. A objawy? Objawy te mogą świadczyć o różnych rzeczach. Wyniki testu negatywne, mówi samo przez się. Dla pewności zrobiłabym na twoim miejscu badanie z krwi beta hcg w laboratorium i wtedy bedziesz miała jasną sprawę ;)
Robila negatywna beta
 
reklama
Do góry