reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@natka100 placilam 14tys ale w tym byla takze operacja przepukliny pępka, bo po porodach zostal mi taki brzydki wielki guzik, a nie pepek :) ja co prawda poszlam z mysla tylko o piersiach, a Pani doktor jak zobaczyla pepek, to powiedziala, ze musi mi go zrobic! No ale finanse..taki zabieg dodatkowe 3tys, jak zobaczyla, ze sie waham,to stwierdzila, ze zrobi za 500zl i nawet moge oddac za miesiac :D chirurg z powolania ;) w kazdym razie ja wybralam w katalogu piersi ( jak to ladnie brzmi ;) ) bo bardzo chcialam efekt jak najbardziej naturalny :) no i mam, rozmiar wyszedl 70D ale z kompletnego zera. Piersi sa jak naturalne tylko ladne jedrne :)

@MamaXTrzy kurde efekt piorunujacy! Ale jaka Ty ladna! :)gratuluję :)

A kto pytal o krostki? Ja mam ale wysypalo mi cale nogi...pamietam, ze w kazdej ciazy tak mialam :/

Co do pratnerow, sluhajcie ja nigdy od zadnego nie uslyszalam niczego przykrego...mialam trzy powazne zwiazki, w sensie ten jest trzeci i zaden nigdy nie powiedział, ze zle wygladam. Zawsze sluchalam komplementow, teraz M jest specyficzny, bo to czlowiek bardzo skryty np z uczuciami, bardziej okazuje jak mowi, ale nasluchalam sie duzo, widze jak na mnie patrzy, zawsze powtarzal "najlepsza dupka w miescie" ;) wiem, ze przesadzal ale milo mi bylo. My mamy tez poczucie humoru i czesto w zartach sobie dogryzamy, wczoraj wieczorem stalam w kuchni, popatrzyl na mnie i mowi " ooo dupka rosnie widzę" no to ja wzrok..a ten " bedzie brazylijska" ha ha. Oblalam go woda ze szklanki, a on mnie wygilgal ;) taki mamy klimat i za to go kocham :) czasem jak wszyscy zaczniemy sie wyglupiac, to jakby ktos widzial, to do Toszka jak nic skierowal ;)
Drogo . nie stac mnie jednak na cycki
 
reklama
To tez zezy gdzie sie robi i jest tez możliwość na raty. Moja operacja zadka kosztuje 24tyś. Myslalam ze to nie jest w zasiegu mojej reki ale udalo mi sie na nfz bo mialam wskazania.
Jak bylam gruba to bylam modelka size plus[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] potem jak schudlam to musialam sie wycofac z agencji ale kilka moich koleżanek bylo nawet w programie o tych puszystych modelkach. Fajna zabawa.

Właśnie dostalam prawie zawalu. Mezu poszedl do biedronki a mi drzwi sie same otworzyły z przeciagu jeju ale sie wystraszylam
 
To tez zezy gdzie sie robi i jest tez możliwość na raty. Moja operacja zadka kosztuje 24tyś. Myslalam ze to nie jest w zasiegu mojej reki ale udalo mi sie na nfz bo mialam wskazania.
Jak bylam gruba to bylam modelka size plus[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] potem jak schudlam to musialam sie wycofac z agencji ale kilka moich koleżanek bylo nawet w programie o tych puszystych modelkach. Fajna zabawa.

Właśnie dostalam prawie zawalu. Mezu poszedl do biedronki a mi drzwi sie same otworzyły z przeciagu jeju ale sie wystraszylam
Ile lacznie schudlas po operacji?
 
Hej kobietki :) dziś wizytuje na 17.45 stresik mam :) ale serduszko bije, wczoraj wieczorem podsłuchiwaliśmy z małżem na detektorze:) Na ostatniej wizycie gin mówił ze jest szansa na dziewczynke ale, że ptowierdzi poźniej:) zobaczymy czy sie nie będzie dzidzia dziś wstydzić. Przeczuc nie mam, jednak ta córa mi sie marzy :) synka już mam. Synek z tata są mega nastawieni na chłopczyka:D no zobaczymy :D
 
No dziewczyny ale macie zaje.....figurki, zazdroszczę.
Co do piersi też bym zrobiła, nawet mąż mnie namawia, że jeśli chce to żebym to zrobiła, ale ja jakoś wewnętrznie się boję, operacji, że jakieś komplikacje itd. Nie wiem może koło 40-stki się zdecyduję
Ja tez mam dziś powtórną wizytę i będziemy ponownie badać przeziernosc i nosek, bo ostatnio maluch nie chciał współpracować i tak się główką chowal ze ledwo cokolwiek się udało. Fajnie bo znowu zobaczę jak pływa w brzuszku.
 
To tez zezy gdzie sie robi i jest tez możliwość na raty. Moja operacja zadka kosztuje 24tyś. Myslalam ze to nie jest w zasiegu mojej reki ale udalo mi sie na nfz bo mialam wskazania.
Jak bylam gruba to bylam modelka size plus[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] potem jak schudlam to musialam sie wycofac z agencji ale kilka moich koleżanek bylo nawet w programie o tych puszystych modelkach. Fajna zabawa.

Właśnie dostalam prawie zawalu. Mezu poszedl do biedronki a mi drzwi sie same otworzyły z przeciagu jeju ale sie wystraszylam
Przepraszam że się wtrace miałaś mankiet restrykcyjny czy wyloczenie trzustkowo jelitowe??? Mam nadzieję że nie uraze takimi pytabiami ale pierwszy raz znalazłam kogos kto jest po operacji zmniejszenia zoladka tak jak ja [emoji1] i mnie 19 października minie 2 lata a zaczynałam z wag 117kg 167cm miło znaleźć kogoś na tym forum kto wie co to znaczy
 
reklama
Dziewczyny, miała któraś z was tak ze na początku nie było żadnych mdłości a w drugim trymestrze wam się pogorszyło? Leżę właśnie na kanapie i nie jestem w stanie zjeść kanapki bo mnie mdli i Wgle słaba się czuje :(
 
Do góry