reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Witam się i ja poniedzialkowo :)
U Nas raz swieci slonko, raz pochmurno, ale ja jestem zmarzluch..upalow masakrycznych nie lubię, jednak te 24-25st to dla mnie tak optymlnie :)
Co dzis w planach? U mnie M pojechal do pracy wlasnie, a ja z dziecmi w domku. Mam ambitny plan umyc okna, ale cos czuję, ze dzis nie mam za duzo energii wiec zobaczymy co z tego wyjdzie.
Na 19 mam zebranie u syna z piłki, tez sobie godzinę wybrali..
 
reklama
Witajcie kobietki w ten jakże piękny deszczowy poranek :D Popieram, taka pogoda mogłaby zagościć u nas na dłużej, wreszcie jest czym oddychać i można milutko zaszyć się pod kocykiem :) Ja uwielbiam burze, takie porządne, lubię jak grzmi :) Powodzenia na dzisiejszych wizytach, mam nadzieję że czujecie się dzisiaj świetnie :) U mnie dzisiaj jakby lekka poprawa, może wreszcie ten antybiotyk zadziała bo trzeciego już bym nie chciała musieć brać.
Wracaj do zdrowia!
 
Upały poszły z Polski do UK :p U nas ma dziś sięgać 28’ i tak do końca tygodnia. Nie jestem zachwycona, kiepsko się czuję w upale spacerując z synem. Dla niego też gorzej, bo w taką pogodę nie może nosić długich spodni, a dopiero nauczył się chodzić i wciąż się jeszcze przewraca ;)
Prawdę mówiąc bardzo lubię deszczową pogodę, jest orzeźwiająco... Ale odkąd mam dziecko, deszcz kojarzy mi się tylko z uziemieniem w domu, więc niech lepiej nie pada :D
 
Dziewczyny ja już po wizycie. Wszystko jest Ok :) ale małe zaskoczenie było, byłam pewna ze będę miała syna, sama nie wiem dlaczego a tu psikus i narazie na 80% tylko ale jednak dziewczynka. Na połówkowych mi potwierdzi bo dzidzia sobie pępowinę między nogi włożyła :)

Hehe to bedzesz teraz czekac jak ja ostatnio :) U nas juz ten wyrostek płciowy był i zanikną więc raczej juz się nie pozmienia :) tak mysle bo jak znowu sie zmieni to padne hehe juz przyjęłam do świdomosci ze córcia :D

Moja mała dzisiaj szaleje hehe cp jakiś czas puknie chyba lubi żelki :D moze teraz juz coraz częściej ją będę czuć
 
Ja mam nadzieje dowiedziec sie w czwartek kto mieszka u mnie w brzuszku :-) sam lekarz zdecydowac sie nie potrafil ;-)

Wzpolczuje bolu zeba.

Karola czy Ty juz wiesz kogo nosisz pod sercem, ciekawa jestem czy moze parka :-)?

Locja pisz co u Ciebie?!
 
reklama
Ja już po dentyście, suuuper babeczka, widać, że z powołaniem :) powiedziała, że mam kilka zębów do robienia i najleoiej, jeśli zrobie przed rozwiązaniem. Opowiedziała o wpływie zepsutych zębów na dziecko itd. no to czeka mnie troche wydatków,ale bede miec z głowy :)

No to nie jesteś sama ;) mnie już na pierwszej wizycie moja ginekolog pogoniła do dentysty, a nie byłabym sobą gdyby nie było kilku do leczenia (niekończąca się historia). Ostatnio zostawiłam u dentysty 240 zł za dwa tygodnie powtórka i to nie koniec :( ale jak trzeba to trzeba..
 
Do góry