reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ojej to faktycznie nie fajne wieści. Masz jakieś leki na niego czy jak ?
Na to się nie daje leków. To jest taki guz - trzeba go wyciąć. Ale jeśli nie będzie uciskal i przeszkadzał i będą zgodnie z dzidziolem mieszkać w jednym domku to można go usunąć dopiero po porodzie . Ale jak będzie to nie wiadomo.
 
reklama
Na to się nie daje leków. To jest taki guz - trzeba go wyciąć. Ale jeśli nie będzie uciskal i przeszkadzał i będą zgodnie z dzidziolem mieszkać w jednym domku to można go usunąć dopiero po porodzie . Ale jak będzie to nie wiadomo.
A jak dzidzia? Widzialas?
 
Na to się nie daje leków. To jest taki guz - trzeba go wyciąć. Ale jeśli nie będzie uciskal i przeszkadzał i będą zgodnie z dzidziolem mieszkać w jednym domku to można go usunąć dopiero po porodzie . Ale jak będzie to nie wiadomo.
Będzie wszystko w porządku, moja koleżanka też miała mięśniaki, rosły, rosły a później jakoś sprawa ucichla i w obu ciazach było wszystko dobrze także trzymam kciuki ;*
 
Mi się becikowe i tak nie należy bo nie jestem ubezpieczona ani nie mieszkam w Pl. W Niemczech nie ma takiej dziwnej zasady, że kto nie założy karty do 10 tyg czy też pójdzie do lekarza po 10 tygodniu temu się nic nie należy...jak dziecko się urodzi to co mc dostaje się na nie pieniążki aż skończy naukę.
 
Mi założono kartę ciąży w 5 tyg czyli na pierwszej wizycie. Jeśli chodzi o prześwietlenie zęba to ilość promieniowania jaką przyjmuje się w czasie przestawienia zęba jest mniejsza niż w trakcie niektórych dłuższych lotów samolotem więc nie wiem czemu dentyści tak się boją a linie lotnicze nie mają problemu - to to samo promieniowanie. Ja się opalam w kostiumie dwuczęściowym. Promieniowanie UV przeciez do dziecka nie dotrze, chyba istotniejsze żeby po prostu nie przegrzewać brzucha, chociaż też wątpię żeby ktoś się tak smażył .

Ja też normalnie w dwuczęściowym się opalam. Po co zakrywać. Smaruję się kremem i łapię witaminkę D [emoji1]
 
Mi się becikowe i tak nie należy bo nie jestem ubezpieczona ani nie mieszkam w Pl. W Niemczech nie ma takiej dziwnej zasady, że kto nie założy karty do 10 tyg czy też pójdzie do lekarza po 10 tygodniu temu się nic nie należy...jak dziecko się urodzi to co mc dostaje się na nie pieniążki aż skończy naukę.
W Polsce też 500+[emoji39]
 
reklama
Do góry