reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Jestem po wizycie! Jedna rzecz mnie martwi, niby gin nic nie mówi ale jest większy niż wg OM bo wychodzi 12t3d a wg miesiączki 11t5d czy ktoś tak miał? Poza tym wszystko ok, zrobiła mi wstępne prenatalne tzn NT kość nosowa sprawdzała wszystkie narządy i miałam też przez brzuch maleństwo ma 6cm, coś między nogami widziałysmy ale Pani dr nowi, że za wcześnie, bo ten wyrostek czy jakoś tak się zmniejszy jeśli bd dziewczynka? Nie wiem sama chyba tak zrozumiałam
Śliczności [emoji2] nic się nie martw. Mi na prenatalnych też wyszło że jest starsza ale położna która mi tłumaczyła potem wyniki powiedziała żeby się tym nie przejmować bo to tak często jest.
 
reklama
Reqiem ma rację. To są mało znaczące szczegóły. kilka dni przesunięcia jest normą. Ja dziś usłyszałam mniej optymistyczne wieści. Mój miesniak ma 10 cm i trwają przepychanki z dzidziolem. Jeśli zacznie zagrażać ciąży to trzeba będzie go usunąć operacyjne :( zaczynam się bać .
Ojej... To faktycznie nie brzmi dobrze, ale trzymam kciuki żeby było dobrze [emoji110]
 
I już po wizycie [emoji2] jak widać dzidzia śliczna, duża i zdrowa. 7,41 cm [emoji7] [emoji7] [emoji7] w końcu mąż zobaczył ją na żywo i szczęśliwy jak nie wiem co [emoji1]

@Monika11118 prenatal duo można brać wszystkie tabletki na raz [emoji6]

I dostałam coś na te zaparcia okropne. Jakiś syrop lactuloza mogę brać. Zobacz załącznik 874107
Jak ślicznie widać[emoji7]piękny[emoji3]
 
A i sprawdźcie sobie i wasi partnerzy też w waszych ubezpieczalniach (prywatnych czy z zakładu pracy) czy wypłacają pieniądze za urodzenie dziecka...albo za pobyt w szpitalu podczas porodu i po porodzie. A te, które mają ciążę zagrożoną czy za to mogą dostać jakieś odszkodowanie. Czasem też banki pobierają opłaty za ubezpieczenie zdrowotne, tam też sprawdźcie. Moja kuzynka wyciągnęła od banku 10 tys zł za ciążę zagrożoną...znalazła tam jakiś "kruczek", ale po tej jej akcji skreślili ten punkt[emoji15]
U mnie w ubezpieczeniu dostaje coś około 1200zl takie drugie becikowe
 
U partnera/męża też? U mnie 1 tys dla mnie i 1 tys dla partnera. A pobyt w szpitalu tylko w następstwie choroby
Właśnie nie wiem u mnie jest za urodzenie dziecka 1200zl i koleżanka ma to samo i tylko ona dostała i dodatkowo z 400zl za cesarke bo to jako operacja. A myślicie że u męża jak jest ubezpieczony dodatkowo też coś takiego może być?
 
reklama
Szczęśliwe Mamusie Styczniowe

[emoji110][emoji110][emoji110] za dzisiejsze wizyty

05.07 :
@Moni2791 wizyta,
@Kokoszka356 wizyta,
@MojrAnka wizyta.

06.07 - @kropka4x4 wizyta, @Gosia892 prenatalne, @Misza95 prenatalne, @asiaxkk prenatalne
07.07 - @olakaczmarek7 wizyta
09.07 - @bojąca prenatalne
11.07 - @Tasza prenatalne
12.07 - @Moni2791 prenatalne, @reqiem prenatalne
13.07 - @kropka4x4 prenatalne, @Lilli1234 prenatalne
16.07 - @Linoone prenatalne, @justys0702 prenatalne, @Zuzana1402 wizyta
17.07 - @kropka4x4 prenatalne, @justys0702 wizyta, @asiaxkk prenatalne
18.07 - @Inka91 prenatalne
19.07 - @Linoone wizyta, @perell wizyta, @Asiula86 wizyta
20.07 - @alla31 wizyta
23.07 - @paulenka91 wizyta
24.07 - @Gosia892 wizyta
26.07 - @Misza95 wizyta
31.07 - @marzenka1810 wizyta
01.08 - @reqiem wizyta

Piszcie gdyby trzeba było kogoś dopisać [emoji4]

Miłego dnia, samych szczęśliwych widoków i zero mdłości [emoji173][emoji170][emoji172][emoji169]
Kochana dopisz mi proszę kolejną wizytę na 31.07 [emoji6]
 
Do góry