reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niechęć do jedzenia

Zarówno Bebilon Pepti jak Nutramigen zawierają hydrolizowaną kazeinę, więc ja bym poszła w kierunku takiego mleka zastępczego, który jej nie ma.

A podajesz córce jakieś inne produkty mleczne? Może spróbuj podać mleko kozie albo sery z mleka koziego?
 
reklama
Zarówno Bebilon Pepti jak Nutramigen zawierają hydrolizowaną kazeinę, więc ja bym poszła w kierunku takiego mleka zastępczego, który jej nie ma.

A podajesz córce jakieś inne produkty mleczne? Może spróbuj podać mleko kozie albo sery z mleka koziego?
nie mam jak jej podać innych rzeczy ponieważ, jak pisałam w temacie, córka nie je nic poza mlekiem
 
A dlaczego nie je nic poza mlekiem?
Dziecko ma rok i powinno już jeść wszystko. Gryzienie też jest ćwiczeniem mięśni, które później pomogą w rozwoju mowy. Może powinnaś się z nią udać do neurologopedy, który oceni napięcie mięśniowe?
 
A dlaczego nie je nic poza mlekiem?
Dziecko ma rok i powinno już jeść wszystko. Gryzienie też jest ćwiczeniem mięśni, które później pomogą w rozwoju mowy. Może powinnaś się z nią udać do neurologopedy, który oceni napięcie mięśniowe?
Nie wiem dlaczego nie je. Nie potrafi mówić więc nie odpowie mi na to pytanie. Dlatego dodałam post z pytaniem o porady. U neurologopedy byłam juz dawno o czym chyba też pisałam
 
To może trzeba by przejść się jeszcze raz? W tym wieku powinna mówić już pierwsze słowa.
A u neurologa byliście?
Może spróbować karmić sposobem - "daj mamie" - "a teraz mama da Tobie" ?
 
To może trzeba by przejść się jeszcze raz? W tym wieku powinna mówić już pierwsze słowa.
A u neurologa byliście?
Może spróbować karmić sposobem - "daj mamie" - "a teraz mama da Tobie" ?[
Proszę uwierzyć że próbowałam wszystkiego. Nie siedze z złożonymi rękoma i nie czekam na cud... Jestem wykończona psychicznie a nikt nie potrafi nam pomóc
 
To może trzeba by przejść się jeszcze raz? W tym wieku powinna mówić już pierwsze słowa.
A u neurologa byliście?
Może spróbować karmić sposobem - "daj mamie" - "a teraz mama da Tobie" ?
Proszę uwierzyć że próbowałam wszystkiego. Nie siedze z złożonymi rękoma i nie czekam na cud... Jestem wykończona psychicznie a nikt nie potrafi nam pomóc
 
To może odpuść? Może za bardzo naciskasz, a córka odbiera Twój niepokój?
Przede wszystkim nie rozumiem podejścia: "Córka nie zje". Może warto spotkać się z psychologiem, by porozmawiać o tym?
 
To może odpuść? Może za bardzo naciskasz, a córka odbiera Twój niepokój?
Przede wszystkim nie rozumiem podejścia: "Córka nie zje". Może warto spotkać się z psychologiem, by porozmawiać o tym?
nie rozumiem za bardzo o co Pani chodzi z podejściem? Napisałam córka nie je bo tak jest, z mlekiem też ciągle jest problem więc nie jest to moje podejście tylko fakt. Do psychologa idę ale nie pomoże od raczej w tym że zacznie jeść. I nie naciskam. Próbuję codziennie coś podawać, w formie zabawy, nie je to nie wpycham.
 
reklama
Do góry