reklama

niechęć do jedzenia

mama Natalki2017

Zaangażowana w BB
Od
21 Marzec 2018
Odpowiedzi
0
Problem jest w tym, że neguje Pani wszystkie porady.

Jeśli idzie Pani do specjalisty i nie zamierza stosować się do jego rad, to on nie pomoże.
Jeśli podchodzi Pani do córki z założeniem, że nie zje, to ona - nie zje.
nie napisałam że podchodzę z założeniem ze nie zje, wręcz przeciwnie, jak już pisałam podchodzę do prób jedzenia jak do zabawy. Poza tym zaczynałam próbować rozszerzać dietę jak córka skończyła 5 miesięcy, wtedy raczej nie miałam negatywnego nastawienia. I nie powiedziałam że nie będę się stosować do zaleceń psychologa, ale psycholog z rocznym dzieckiem nie porozmawia. Wydaje mi się że Pani mnie źle odbiera, jakbym chciała dziecku zrobić krzywdę i karmie ją tylko mlekiem dla własnej wygody. Dla sprostowania jestem przeciwnikiem karmienia mm, niestety byłam do tego zmuszona

reklama
Od
21 Marzec 2018
Odpowiedzi
0
Dziękuję, że pytasz :) Od diagnozy refluksu wrodzonego jest ogromny progres. Najpierw próbowaliśmy jeden lek który nic nie wniósł więc zmieniliśmy na drugi. Akurat zbiegło się to w czasie z rozpoczęciem żłobka. W żłobku je normalnie, wszystkie zupki, deserki łyżeczką. W domu jest z tym jeszcze problem chociaż czasem jogurt sojowy zje ale zupek nie. Jednak mogę jej dodac coś do mleka, czy to deser owocowy czy troche zupki i z reguły zje. Maliny pochłania :D Także jest mega progres. Bardzo się cieszę. Czekam jeszcze aż się przełamie i zacznie jeść normalnie w domu. Ale przypuszczam że to jakis uraz psychiczny jeszcze ją trzyma. Ale idziemy do przodu :) Pozdrawiam

reklama
Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test