reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Ja od lipca z dwójka w domu bo Kubę na wakacje nie zapisałam [emoji6] w tym roku tylko do Szczyrku jedziemy na 4 dni bo z Bartkiem to nigdy nic nie wiadomo [emoji12] nie jest takim spokojnym dzieckiem jak K także nie chce nigdzie daleko jechać bo w aucie też potrafi wrzeszczeć [emoji849]
@zabila, jak tam?? Urodziłaś??
Si si. 28.06. o 8:00 przyszedł na świat Mateusz. 3520 i 53 cm.
IMG_20180628_175443.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180628_175443.jpg
    IMG_20180628_175443.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 1 197
reklama
ŻAbila wielkie gratulacje !!! Czemu inkubator??dogrzewali MATEUSZKA???
Basia jak tam twój team????
My na razie w domu ! za 2 tyg chwila luzu ...
Młoda mi tak łobuzuje że szok...a Miki nie lepszy.
Mamy problemy moje drogie...niestety wcześniactwo dało znac o sobie :(
 
ŻAbila wielkie gratulacje !!! Czemu inkubator??dogrzewali MATEUSZKA???
Basia jak tam twój team????
My na razie w domu ! za 2 tyg chwila luzu ...
Młoda mi tak łobuzuje że szok...a Miki nie lepszy.
Mamy problemy moje drogie...niestety wcześniactwo dało znac o sobie :(
Urodził się 37t2d i miał problemy z utrzymaniem temperatury. A potem doszły problemy z saturacja i prawie dwa dni w inkubatorze był. U mnie tradycyjnie dziecko nie umie poprawnie złapać cycka więc ściągam laktatorem i podaje butelka. Wczoraj sciaglam 1380ml. Całą trójkę bym tym mlekiem wykarmiła [emoji16]
 
Urodził się 37t2d i miał problemy z utrzymaniem temperatury. A potem doszły problemy z saturacja i prawie dwa dni w inkubatorze był. U mnie tradycyjnie dziecko nie umie poprawnie złapać cycka więc ściągam laktatorem i podaje butelka. Wczoraj sciaglam 1380ml. Całą trójkę bym tym mlekiem wykarmiła [emoji16]

Cos się Ci nasi chłopcy spieszyli na świat [emoji6] mój się urodził w 38tc. Ale zazdroszczę Ci tego mleka [emoji17] mój jest na mm bo ciągnąć cyca nie chciał a ja po pół godzinnym odciąganiu miałam max 50ml mleka ehh [emoji17]
 
Cos się Ci nasi chłopcy spieszyli na świat [emoji6] mój się urodził w 38tc. Ale zazdroszczę Ci tego mleka [emoji17] mój jest na mm bo ciągnąć cyca nie chciał a ja po pół godzinnym odciąganiu miałam max 50ml mleka ehh [emoji17]
Basia ja na samym poczatku ręcznym z aventu odciagalam i w pół godziny 35ml z obu piersi. Więc też szału nie było. Ale potem pan polozny mi zaproponował żebym z elektrycznego z medeli co w wszpitalu mają skorzystała. I tym zaczęłam 35-40 ml w 15 min ściągać ale zqczal mi się nawał robic i cycki jak kamienie. W domu ściągam elektrycznym z aventu i dużo lepiej ściąga mleko niż ręczny
 
Basia ja na samym poczatku ręcznym z aventu odciagalam i w pół godziny 35ml z obu piersi. Więc też szału nie było. Ale potem pan polozny mi zaproponował żebym z elektrycznego z medeli co w wszpitalu mają skorzystała. I tym zaczęłam 35-40 ml w 15 min ściągać ale zqczal mi się nawał robic i cycki jak kamienie. W domu ściągam elektrycznym z aventu i dużo lepiej ściąga mleko niż ręczny

Ja niestety tyle ściągałam elektrycznym .. kupiłam przed porodem i w szpitalu też go miałam a mimo to wielka lipa [emoji17]
 
HejHEJ dziewczyny jak tam po wakacjach???
Zleciały jak nie wiem co....
Basia byliśmy w Chorwacji.
Ja ostatnio same stresy...mam dosyć.
Pokażcie swoje maluszki dziewczyny !
szkoda że mało kto tu zagląda...chyba era forum już minęła. Dziewczyny może grupa na fb co o tym myślicie? Dałoby się dziewczyny ściągnać?
 
reklama
Do góry