reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Dziewczyny ale mnie wcieło;)
Jakie plany na weekend? My planowaliśmy jechać jutro do Zakopanego ale tam zamknięte drogi mosty itp przez te deszcze i przekładamy wyjazd na sierpień.
Boszee jakie fajne te spodnie z hm[emoji7] do kiedy jest ta promocja, wiecie? Chętnie bym kupiła..
Gratuluję udanych wizyt i ślicznych dzieciaczków!
Wczoraj wykroilam małemu spodnie ale już nie miałam weny zszyć, jak skończę to się pochwalę;)
 
A właśnie, ta promocja w h&m to tylko stacjonarnie? Bo u mnie nie ma ciążowego działu, a w internetowym widzę że te spodnie po 77 chyba są...
 
No pewnie, że można. W zdrowej ciąży serio "wszystko" można w granicach zdrowego rozsądku. Nasze mamy, babcie czy nawet za granicą w niektorych krajach nie szczędzą sobie kobiety w ciąży i normalnie funkcjonują. Pewnie mnie pare osób zjedzie za te słowa, ale serio nie ma się co cackać nad sobą bo kobieta jest stworzona do rodzenia dzieci i im się bardziej nam sobą cackamy tym jest gorzej. Później jeden dłuższy spacer, albo wysiłek i do szpiatala się trafia. Powtarzam, że mówie o zdrowej ciąży bo wiadomo, że jak ktoś ma np krwiaki czy bardzo źle znosi objawy ciążowe to inna sprawa.
 
No pewnie, że można. W zdrowej ciąży serio "wszystko" można w granicach zdrowego rozsądku. Nasze mamy, babcie czy nawet za granicą w niektorych krajach nie szczędzą sobie kobiety w ciąży i normalnie funkcjonują. Pewnie mnie pare osób zjedzie za te słowa, ale serio nie ma się co cackać nad sobą bo kobieta jest stworzona do rodzenia dzieci i im się bardziej nam sobą cackamy tym jest gorzej. Później jeden dłuższy spacer, albo wysiłek i do szpiatala się trafia. Powtarzam, że mówie o zdrowej ciąży bo wiadomo, że jak ktoś ma np krwiaki czy bardzo źle znosi objawy ciążowe to inna sprawa.
Też jestem tego zdania trochę chucham na siebie i dalej to robię nieswiadomie ale robię wszystko oprócz dźwigania[emoji6]
 
reklama
Powiem wam że od paru dni mam problem ciągle mi gorąco, ręce miałam zawsze zimne a teraz aż parzą i do tego budzę się tak około 3 w nocy i nie mogę spać tak do 2 godzin potem usypiam i bym spala długo, tak mi się wszystko przestawia,ale plusy takie że już nie jestem śpiąca całymi dniami[emoji6]
 
Do góry