reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ja za godzinke kończe prace i do domu jade na grilla i ognisko [emoji16] palcem nie tknełam, chociaż raz. Bo to wiekszosc z pracy mojego męża i sie mega cieszyłam, że akurat jestem w pracy i nie muszę nic szykować. No jedynie rano zrobiłam sos czosnkowy i sos do sałatki. Na sprzątanie też mam plan o 24 powiedzieć, że sorki ale kiepsko sie czuje i myk myk do łóżeczka, a oni niech sobie siedza i sprzątaja [emoji14] zreszta wiecie jak to jest jak wszyscy popici i Wy jedne o suchym pysku. Ale na jedzonko się skusze, nie powiem, że nie. Chociaż dzisiaj cały dzień mnie coś zamula, jak już dawno nie. W ten II trymestr trzeba było chyba jakoś wejść.
 
reklama
Hej, przepraszam za obsuwę, ale nawet nie miałam kiedy zajrzeć. Podaję wymiary i rozmiary spodni:

• Jeansy Next Maternity 14 XL - 2 sztuki, podane wymiary mierzone na płasko:
*szerokość pasa bez gumki 55cm
*dł. nogawki wew. 89cm
*dł. nogawki zew. mierzona bez gumki 110cm
*szer. gumki w najwyższym miejscu 44cm

• Ogrodniczki jeansowe 3/4 H&M Mama r.M z regulacją w pasie.

• Spodnie bawełniane brązowe 3/4 H&M
A te spodnie bawełniane jakieś szanse na zdjecie ?
 
No pewnie, że można. W zdrowej ciąży serio "wszystko" można w granicach zdrowego rozsądku. Nasze mamy, babcie czy nawet za granicą w niektorych krajach nie szczędzą sobie kobiety w ciąży i normalnie funkcjonują. Pewnie mnie pare osób zjedzie za te słowa, ale serio nie ma się co cackać nad sobą bo kobieta jest stworzona do rodzenia dzieci i im się bardziej nam sobą cackamy tym jest gorzej. Później jeden dłuższy spacer, albo wysiłek i do szpiatala się trafia. Powtarzam, że mówie o zdrowej ciąży bo wiadomo, że jak ktoś ma np krwiaki czy bardzo źle znosi objawy ciążowe to inna sprawa.

Prawidłowe, zdrowe podejście [emoji2]
 
Dziewczyny byłam dziś w hm i u mnie nie ma aż takiej promocji...[emoji852] te spodnie białe co zdjęcia wrzucalyscie to 70 dych kosztowały i najtańsze ciążowe to 50 zeta... Nie wiem czy dlatego że ja w Wawie to inne ceny czy o co chodzi [emoji53]
 
Dziewczyny byłam dziś w hm i u mnie nie ma aż takiej promocji...[emoji852] te spodnie białe co zdjęcia wrzucalyscie to 70 dych kosztowały i najtańsze ciążowe to 50 zeta... Nie wiem czy dlatego że ja w Wawie to inne ceny czy o co chodzi [emoji53]
Może dziewczyny nie zdarzyły przecenić, moje miały na metce 50zl a w kasie okazało sie że 30zl
 
A te spodnie bawełniane jakieś szanse na zdjecie ?

IMG_3578.JPG
IMG_3577.JPG


Nie wiem czy wyraźnie widać, bo światło sztuczne... Te długie są czarne, a te 3/4 brązowe.
 

Załączniki

  • IMG_3578.JPG
    IMG_3578.JPG
    182,1 KB · Wyświetleń: 327
  • IMG_3577.JPG
    IMG_3577.JPG
    184,1 KB · Wyświetleń: 319
reklama
Dziewczyny byłam dziś w hm i u mnie nie ma aż takiej promocji...[emoji852] te spodnie białe co zdjęcia wrzucalyscie to 70 dych kosztowały i najtańsze ciążowe to 50 zeta... Nie wiem czy dlatego że ja w Wawie to inne ceny czy o co chodzi [emoji53]
No właśnie ja patrzyłam na sklep internetowy i to samo, myślałam że może tylko stacjonarnie są aż takie promocje jak dziewczyny piszą... Albo były tylko do wczoraj.
 
Do góry