reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Po kilkudziesięciu sekundach wciąga spowrotem więc jest szansa że nikt nie zdążył.. Współczuję ale ja też jestem taka zakręcona ostatnio :/ mąż ostatnio stwierdził że się o mnie martwi że gdzieś pojadę i zapomnę jak wrócić (a ja tylko wyszłam z nim ze sklepu i zapomniałam czy jesteśmy jego czy moim autem i stałam parę sekund jak głupia). [emoji1]
Chyba te ciążę wpływają nam na ograniczenie pracy mózgu.. masakra :D ja potrafię się na parkingu zgubić i szukać auta ale to standard już był przed ciążą :D
 
reklama
No My bedziemy tylko ;) latwiej sie pisze i szybciej, no i nikt z zewnatrz nie zagladnie bo grupa zamknieta...tu jednak kazdy ma dostęp, oczywiscie nadal tu bedziemy, ale bardziej intymnie bedzie w zamknietej grupie. Czasem zwierzyc by sie chciało, ale tu moze niekoniecznie :)

Pieniadze wciaga bankomat po 30/sekundach, jak sie udalo, to zaksięguja pewnie jutro :)
 
reklama
Do góry