reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 252 49,4%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    510
reklama
Ja dostałam @ 35 dni po zabiegu :)
Daga ty nasza chodząca encyklopedio medyczna [emoji6] witamina C w formie leku ? I jaką bezpieczna dawkę mogę kupić mężowi ? Ma wieczny problem z pękającymi naczynkami w oku, ale dziś to dosłownie ma jakiś mikro wylew normalnie czerwona plamka, do okulisty dostać się do nas nawet prywatnie graniczy z cudem więc muszę coś sama zadziałać, a może są jakieś krople obkurczające bez recepty ? Był kiedyś u okulisty, oprócz niewielkiej wady (ma okulary), wszystko super ;)
 
Hej dziewczyny pamietacie mnie jeszcze?? Po dlugich przemysleniach postanowilam do was wrocic. U mnie dzis 6 dzien cyklu pierwszy po poronieniu nie wiem jaki bedzie ani kiedy owu przyjdzie bo mialam nieregularne ale zakupilam testy owu i lecimy nienastawiam sie ze sie uda wrecz nawet zakladam ze znow pare miesoecy jak nie lat mi to zajmie ale próbujemy:) wszystkim staraczka zycze owocnych staran

Witaj, kochana :* super, że wracasz! Trzymam kciuki za owocne starania.
 
Witajcie. U mnie 17dc. Miesiaczki mam zazwyczaj co 28-32 dni. Test owu negatywny wczoraj. A dziś taki wyszedł - jeszcze negatywny co nie ? Staramy się o dziecko 10 cykli, chciałabym mieć dziecko ,lecz chcemy z mężem wyjechać do Niemiec do pracy ale bez jezyka niestety.pozdrawiam
Są może tutaj kobietki, które mieszkają w Niemczech, a nie znają jezyka ?
A gdzie dokładnie ?:) my z mężem chcemy do zerbst.
Witaj, my mieszkamy w Niemczech od kilku lat. Mąż pracuje i zna bardzo dobrze Niemiecki, ja znam dostatecznie ale jeszcze nie pracuje bo ciągle mamy maluszki w domu. A teraz staramy się o 3 dziecko. Więc pewnie jeszcze 2-3 lata zanim zacznę pracować. Powiem Ci, że z obserwacji widziałam iż praca u polskiego pośrednika dla ludzi bez języka nie jest tu usłana różami. Nie zarabiają ludzie dużych pieniędzy. Moze to nie jest reguła. Ale trzeba to dobrze przemyśleć i policzyć. Oczywiście dwie pensje to na duży plus dla Was więc może nie być źle, ale skoro dziecko to raczej ciężarnej nie zatrudnia, natomiast jeśli byś chciała dostać macierzyński musisz wcześniej pracować. Inaczej dostaniesz najniższe 300€ przez rok. W razie pytań służę pomocą [emoji6]
A my mieszkamy daleko bo blisko Francji i Luxemburga. Do rodziny mamy 1000 i 1500 km także ciężko o czeste kontakty, trzeba umieć żyć na emigracji.
Dziewczyny, które poroniły... po jakim czasie od zabiegu dostalyscie pierwsza @ ? U mnie dzisiaj 29dc od zabiegu, a od krwawienia po zabiegu 19 dzień.
(Wiem, ze do 6 tygodni się czeka) ale ostatnio pobolewal mnie brzuch, nawet zauważyłam taki jasno różowy śluz i myślałam ze przyjdzie @ a jednak narazie cisza.
Wydaje mi się że czekalabym do tych 6 tygodni może kilka dni dłużej i wtedy jakby nie było poszła gm do ginekologa.
Hej dziewczyny pamietacie mnie jeszcze?? Po dlugich przemysleniach postanowilam do was wrocic. U mnie dzis 6 dzien cyklu pierwszy po poronieniu nie wiem jaki bedzie ani kiedy owu przyjdzie bo mialam nieregularne ale zakupilam testy owu i lecimy nienastawiam sie ze sie uda wrecz nawet zakladam ze znow pare miesoecy jak nie lat mi to zajmie ale próbujemy:) wszystkim staraczka zycze owocnych staran
Fajnie, że zaczeliscie starania. Ja tez mam 6dc i pierwszy cykl po poronieniu. Trzymam kciuki za was [emoji4]


Dawno nie było 2 kreseczek. Któraś testuje w tym tygodniu? Chyba Malina tak?
 
reklama
W Międzyrzeczu tym na Śląsku?
na sląsku jest Międzyrzecz? wiem ze w Polsce jest Międzyrzecze i Międzyrzec Podlaski ale nie orientuje się by były dwa takie same miasta. Ja jestem z Międzyrzecza lubuskiego ;p

Dawno nie było 2 kreseczek. Któraś testuje w tym tygodniu? Chyba Malina tak?
no tak nie do konca.. jutro wylatujemy na urlop 7 dpo bedzie.. boje sie ze lot zaszkodzic moze ewentualnemu zagniezdzaniu. i tak sobie myslalam by wziac test ze sobą i tam zatestować ale myślę że zrobię to po powrocie do PL. Będzię to akurat planowany dzień @.
ale wyskoczyl mi dzis pryszcz... zawsze dzialo się to przed @ dopiero a tu już dziś kto wie:p
 
Do góry