reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

PaniAg te zastrzyki wcale nie sa takie straszne. Da sie przeżyć, przed mężem tylko udaje ;-) ale u mnie to juz 3 ciąża wiec i on bardziej grubo skorny ;-)
 
reklama
Moja bliska kolezanka tez dwie ciaze sie musiala kłuc. Chyba to dosc czeste... Dobrze ze sa takie rozne wspomagacze.

Ja w 1 ciazy cukry mialam na granicy normy ale nic sie nie działo i lekarz nic nie mówił. Teraz glukoza przede mną. W srode jadę na prenatalne a jak dostane wyniki to ide do mojego tak za ok 3/4 tygodnie i wtedy bede miec glukoze. Nie wspominam tego jakos tragicznie. Jedyny ból to taka strata czasu..tyle czekania.

Po miłym chlodzie poranka nie ma ani sladu. Znowu upalnie:o
 
Witam was dzis :) trzymam kciuki za wizyty :) u mnie od rana goraco a jeszcze jak zrobilam pieczen to myslalam ze padne w tej kuchni :)
 
Dzień dobry :)
U nas dzis chlodniej, wiec wykorzystalam ranek na latanie po urzedach ( jak ja to kocham)...teraz siedze i czekam na M, moze zaraz wroci. Nudzi mi sie cholernie, sama od rana jestem :/ jutro moze M wolne sobie zrobi i jedziemy na basen.
 
reklama
Witam Was ;)
Dziewczyny, w ktorym tygodniu robicie krzywą cukrową? Ja jutro mam rowny 23 tc i jutro ide na krzywą. Polozna mowila, ze ok, ale najlepiej robic miedzy 24-28tc

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Forum BabyBoom mobile app

Jestem w 24 tygodniu + 1, dostałam skierowanie na glukozę 3 tyg temu z nakazem pójścia właśnie za 3 tyg jak wybije 24tc i odwrócić jutro badania ;)
 
Do góry