reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@MatiMar gratuluje dziewczynki:* kurcze arytmia, nie wiem jakie dzialania teraz beda, ale powiem Ci ze ja na profilaktyke jezdze do wawy..w toruniu nie robia badania echokardiologicznego serca a chyba takie bedziesz musiala miec ale w sumie nie wiem...mi co tydzien sluchaja serduszka w wawie ale to przez ryzyko, mialam echo w 20 tc i bylo ok, ciekawe jak jutro Cie beda diagnozowac, w razie czego w wawie jest super opieka, chyba ze lepiej Ci do łodzi , tam tez mozna
 
reklama
@Sabi32 długo oglądał serduszko, sprawdzał zapis, powiedział że bicie jest nierownomierne, I najlepiej to sprawdzić. Sama nie wiem co będą robić bo jestem w takim szoku. Coś mi jeszcze tłumaczył Ale nie zakodowalam tego bo cały czas myślałam o tym szpitalu. Głowę to mi dziś chyba rozsadzi:sad:
Nie martw sie na zapas, niech spokojnie sprawdzą, czesto po porodzie okazuje sie, ze jest ok.
Trzymam kciuki [emoji6]
 
Hej dziewczynki!! Ja po wizycie z jednej strony jestem szczęśliwa bo będziemy mieli córeczkę :)A z drugiej przerażona jutro czeka mnie szpital:(. Lekarz stwierdził arytmie serca. Masakra:sad: tak mnie głowa boli z tych nerwów że szok:( Na fb pisałam posta Ale coś nie chce mi się dodaćo_O

A miałaś wczoraj badania połówkowe czy zwykłe usg? Trzymam za Ciebie mocno kciuki na pewno wszystko będzie dobrze.
 
Ja dzisiaj tez po wizycie połówkowej. Milenka jest już po badaniu przez czwartego lekarza na 1000% dziewczynką. Zdjęcia nie dostałam. Wszystkie przepływy i narządy super. Mała księżniczka waży 430gr.
Jak byliśmy w Poznaniu to moja kochan psina zdjęła sobie opatrunek, wyciągnęła tampon i wygryzła szwy :mad:. Byliśmy na zmianie opatrunku i wyjęciu sączka, którego sama sobie już wyjęła a opatrunek zrobiła teściowa. Lekarz obejrzał jej tą ranę i nie wyglada źle, mimo że sama sobie szwy wygryzła. Dostała kołnierz za karę i będzie się biedna męczyć musiała :(. Miejmy nadzieje, że sobie bakterii nie rozniosła jak lizała bo jak się gangrena albo gronkowiec jakiś przypląta to będzie kaplica :(.


Gratulacje kochana dziewczynki! A ta arytmia to teraz tak nagle się okazało? Wcześniej było dobrze? Trzymam mocno kciuki i postaraj się nie denerwować! Mam nadzieje, że w szpitalu dokładnie wszystko sprawdzą.

Gratuluję udanej wizyty, bardzo się cieszę, że wszystko dobrze z córeczką. Mam nadzieję, że piesek też nie dostarczy dodatkowych trosk.
 
A ja niestety muszę dziś iść do pracy. Zatrudnili za mnie dziewczynę na zastępstwo, ale się w ogóle nie sprawdziła i poproszono mnie czy jak kogoś nowego zatrudnią to czy przyjdę na parę godzin żeby ją wdrożyć. No więc idę, ale bardzo mi się nie chce :(
 
Hej dziewczynki!! Ja po wizycie z jednej strony jestem szczęśliwa bo będziemy mieli córeczkę :)A z drugiej przerażona jutro czeka mnie szpital:(. Lekarz stwierdził arytmie serca. Masakra:sad: tak mnie głowa boli z tych nerwów że szok:( Na fb pisałam posta Ale coś nie chce mi się dodaćo_O
Mati zaciskam mocno kciuki za Was, szczególnie za zdrowie córeczki &&&&
Mam nadzieję, że pobyt w szpitalu będzie szybki i bezproblemowy. Pisz jak coś...
 
MatiMar, moze tylko tak straszą bo niektorzy lekarze wola chuchać na zimne. Trzymam kciuki.

Ja juz mam stres zwiazany z badaniem. Jutro prenatalne nr 2 plus kręta droga dojazdowa. Mam nadzieje, ze obedzie sie bez worka... ;/

Tymczasem zbieramy sie na spacer i do sklepu.
 
@Sabi32 długo oglądał serduszko, sprawdzał zapis, powiedział że bicie jest nierownomierne, I najlepiej to sprawdzić. Sama nie wiem co będą robić bo jestem w takim szoku. Coś mi jeszcze tłumaczył Ale nie zakodowalam tego bo cały czas myślałam o tym szpitalu. Głowę to mi dziś chyba rozsadzi:sad:
Trzymam kciuki, może się jeszcze okaże, że z jakiegoś powodu zapis się nie udał, albo coś innego, co da się łatwo wyjaśnić. Lepiej, że sprawdzają. I że robią to tak szybko i nie musisz czekać! Spróbuj dać znać, gdy będziesz mogła.
 
reklama
Jestem w szpitalu, czekam za badaniami... lekarka która ma przeprowadzić badanie robi teraz CC. Najgorsze to czekanie... :(
 
Do góry