reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Oj nie wiem czy nie szkoda gadać . Ten mój doktor to dziwny jest. Dziś idę na wizytę do innego lekarza - pierwszy raz bo Dziewczyny z forum doradziły mi, żebym zmieniła prowadzącego. Powiem szczerze dlaczego przyszłam i wyspiewam wszystkie żale. Zobaczymy co powie. Jak będzie ok i się zgodzi to się przeniosę.
Nooo i super!
 
A czy do tego naszego zamkniętego wątku można wejść tylko za pomocą poczty? Mi się wczoraj udało zalogować ale teraz nie wiem jak szukać tego forum.

Musisz wejść w "fora zamknięte" i tam będzie

Witam w ten mniej upalny dzien:-) :) chociaż jutro podobno ma być powrót tropikow a ja już się boje,bo o ile drugi trymestr w porównaniu z pierwszym znoszę dużo lepiej , to czuje się strasznie w te gorące dni:( glownie dlatego ze spada mi ciśnienie nawet do 80/50 i nie wiem czy to wina pogody czy ciazy, bo czytałam ze w tym trymestrze ma się najniższe ciśnienie. Jeżeli mogę prosić o dopisanie polowkowego na 22.08:happy:

Też właśnie czytałam, że cisniśnienie może być niższe niż zawsze

Przyjrzalam sie tej tabelce I widze,ze z @Dariana moge sie spotkac na porodowce :)

Powodzenia na wizycie @justys702

Może być ;)
Gdzie planujesz rodzić?

Szczęśliwe Mamusie Styczniowe [emoji4]

[emoji110][emoji110][emoji110]za wizyty

07.08 :
@justys0702 wizyta
@Stelka38 wizyta

08.08 - @olakaczmarek7 wizyta, @Justyna16235 wizyta
09.08 @Asiula86 wizyta, @malianka wizyta
10.08 - @arielka94 wizyta, @Aneta15 wizyta
13.08 - @Zuzanka1402 - wizyta, @Inka91 wizyta
14.08 - @violetta.sc wizyta, @bojąca wizyta, @Kuskus wizyta
16.08 - @olakaczmarek7 połówkowe, @Kicia_83 wizyta @Olusiaczek19 wizyta, @Linoone wizyta, @madzialeenka84 wizyta, @Justi31 wizyta, @Maharet wizyta
17.08 - @Anga79 wizyta
20.08 - @MojrAnka połówkowe, @paulenka91 połówkowe, @Dariana wizyta, @Ilona80 wizyta,
21.08 - @eulalia83 połówkowe, @asiaxkk wizyta, @Michalina2018 połówkowe
22.08 - @Talka92 wizyta, @Asia92 wizyta, @alla31 wizyta, @Wk007 połówkowe
23.08 - @Misza95 połówkowe + URODZINY [emoji512] @Kokoszka356 połówkowe, @Anga79 połówkowe
24.08 - @Ilona80 połówkowe
27.08 - @Zuzanka1402 połówkowe, @reqiem wizyta, @Monika11118 wizyta, @Veronika_k połówkowe, @Kuskus połówkowe, @Margot86 prenatalne
28.08 - @Asia92 połówkowe, @AniaWaa połówkowe, @marzenka1810 połówkowe, @sweetdream09 połówkowe
29.08 - @Talka92 połówkowe + URODZINY! [emoji512], @asiaxkk połówkowe
30.08 - @Asiula86 wizyta, @perell wizyta, @Lilli1234 wizyta, @sweetdream09 wizyta
31.08 - @Camilla29love wizyta
03.09 - @Tasza wizyta, @martag86 wizyta
04.09 - @bojąca połówkowe, @Linoone połówkowe
06.09 - @kropka4x4 wizyta
10.09 - @Margot86 wizyta
19.09 - @Tasza połówkowe
20.09 - @Asiula86 połówkowe
25.09 - @kropka4x4 połówkowe

Piszcie swoje wizyty to dopisze do kalendarza [emoji4]

Link do: Styczniówki 2019r.

Link do naszej tabelki, dopisujcie sie , a jak ktos ma problem to dajcie dane, to Was dopisze. Przez te zawirowania coś sie porąbało , wiekiem u niektorych osób. Zmienice to tam sobie, albo mi napiszcie i zmieniem.

Justyś [emoji110][emoji110][emoji110] za wizyte
Decyzją demokracji ustaliliśmy, że wczorajsze osoby buszujące w krzakach zostaną dodane do wątku zamkniętego za ok 2 tyg jak wykażą, że faktycznie są aktywne. Będzie troche zamieszania teraz na dwa wątki, ale damy rade. Miłego dnia [emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]

Kciuki za wizyty [emoji110] [emoji110]

Oj nie wiem czy nie szkoda gadać . Ten mój doktor to dziwny jest. Dziś idę na wizytę do innego lekarza - pierwszy raz bo Dziewczyny z forum doradziły mi, żebym zmieniła prowadzącego. Powiem szczerze dlaczego przyszłam i wyspiewam wszystkie żale. Zobaczymy co powie. Jak będzie ok i się zgodzi to się przeniosę.

Super, trzymam kciuki za wizytę, oby ten okazał się bardziej kompetentny i zaangażowany [emoji110] [emoji110] [emoji110] daj znać po
P.S. poniższe pytanie nieaktualne [emoji12]

Ja ostatnio robiłam w 2014 roku cytologie i teraz lekarz też mi nie zrobił. Najpierw mówił, że zrobi ale potem i tak do tej pory mam nie zrobioną. Nie wiem czy tak może być.

Znalazłaś nowego lekarza?

Ja akurat nie mam problemu ze snem, wstaje tylko raz do toalety,ale zgrywam to z karmieniem kota,bo mnie budzi kolo 4 od zawsze wiec juz przywyklam. Dziewczyny,a Wasz gin robil Wam cytologie,bo czytalam w tych spisach badan,zw trzeba,a moj mowi,ze mam dobry wynik I nie robimy. Dodam,ze robilam ja dokladniw rok temu. Zastanawiam sie,czy sie nie upomniec. On argumentuhw to tak,ze moze byc krawawienie szyjki itp.

Ja miałam robioną parę miesięcy przed ciążą i jeszcze mój gin mi nie robił

Witam, ja też już miałam pobudkę bo M miał budzik na 6, zła jestem bo na urlopie pierwszy dzień jesteśmy.

Wow po tym ile osób w krzakach siedziało wnioskuje że dobra powieść piszemy[emoji6]

Nie było mnie bo sobie wkrecilam że mi wody się sacza nawet papierkiem zmierzyłam, kolor zielono granatowy i dramat . Wczoraj miałam wizytę nadprogramowa i gin mówi że ok a ten kolor to się okazało że mocz mój ph zmienil. Nie ma to jak umieć się nakręcić niepotrzebnie.

Sliczne brzuszki macie, wrzucec swoj jak za tydzień wrócimy.
@aniulla trzymaj się

Kciuki za zwizyty , bo pewnie jakieś dziś są [emoji110][emoji110][emoji110]
Spokojnego dnia [emoji3]

To musiałaś się strachu biedna najeść. Nie zazdroszczę

Czesc dziewczyny, rowniez chciaabym do Was dolaczyc :-) Iwona, 35 lat, mieszkam pod.Warszawa. To moja druga ciaza, mam 2-letniego synka. OM 09.04, termin 18.01 (tak mam wpisane w usg, nie wiem czemu polozna w karcie ciazy wpisala mi 14.01. Plci jeszcze niestety nie znam. Kolejna wizyta 30.08, polowkowe 28.08.

Witaj :-)

Cześć Justyna:) ale zazdroszczę, że masz ciążę bezobjawową, mnie tak wymęczyło że nie wiem czy moje dziecko nie zostanie jedynakiem [emoji85] teraz w drugim trymestrze dużo lepiej ale dalej mam gorsze dni...szczególnie przy tych upałach:/

Pamiętaj, że każda ciąża jest inna ;)


Co do nocy to h mnie różnie.. raz nie mogę zasnąć, innym razem padam jak mucha. Raz mogłabym spać do 10 a innym razem budzę się o 4. Raz prześpię cała noc i może raz wstanę siku a obok w ogóle a innym razem wstaje z 20razy[emoji23] także u mnie takie koło fortuny ;) nie wiadomo co wypadnie [emoji12]
 
Ja ostatnio robiłam w 2014 roku cytologie i teraz lekarz też mi nie zrobił. Najpierw mówił, że zrobi ale potem i tak do tej pory mam nie zrobioną. Nie wiem czy tak może być.
Stelka cytologia jest ważna przez 2 lata i jak jest dobry wynik to wystarczy ja zrobić właśnie co 2 lata. To od 2014 roku powinnaś już mieć 2 razy. Ja sobie tego pilnuję i się upominam sama, żeby mi zrobił.
Ja miałam zrobioną w lutym przed ciążą i teraz już nie robiłam.
 
U mnie cytologia była robiona miesiąc przed ciąża i wynik mialam dobry. Ja przeniosłam się też do innego lekarza zapytal mnie o cytologia powiedziałam co i jak.

Stelka dobrze że lekarza zmieniłaś może teraz bd inaczej i lepiej. Zobaczymy.
Powodzenia za wizyty ja może dziś tez pójdę jak wyniki bd do 15.
 
reklama
Musisz wejść w "fora zamknięte" i tam będzie



Też właśnie czytałam, że cisniśnienie może być niższe niż zawsze



Może być ;)
Gdzie planujesz rodzić?



Kciuki za wizyty [emoji110] [emoji110]



Super, trzymam kciuki za wizytę, oby ten okazał się bardziej kompetentny i zaangażowany [emoji110] [emoji110] [emoji110] daj znać po
P.S. poniższe pytanie nieaktualne [emoji12]



Znalazłaś nowego lekarza?



Ja miałam robioną parę miesięcy przed ciążą i jeszcze mój gin mi nie robił



To musiałaś się strachu biedna najeść. Nie zazdroszczę



Witaj :-)



Pamiętaj, że każda ciąża jest inna ;)


Co do nocy to h mnie różnie.. raz nie mogę zasnąć, innym razem padam jak mucha. Raz mogłabym spać do 10 a innym razem budzę się o 4. Raz prześpię cała noc i może raz wstanę siku a obok w ogóle a innym razem wstaje z 20razy[emoji23] także u mnie takie koło fortuny ;) nie wiadomo co wypadnie [emoji12]
To prawda strachu co niemiara, stres, lzy. Człowiek pełen obaw w tej ciąży i tak się nakrecilam.
 
Do góry