reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Jakaś super dentystka zorientowana w temacie. Ja coś mam małego na 6 ale teraz to pod koniec października pójdę na kontrolę to zapytam jak u nich z tym leczeniem w czasie ciąży :)

eikt9n73ujni41a9.png
Trzeba się domagać. To jest prawo każdej ciężarnej kobiety, w całej Polsce, a nie tylko w konkretnej przychodni.
 
reklama
Trzeba się domagać. To jest prawo każdej ciężarnej kobiety, w całej Polsce, a nie tylko w konkretnej przychodni.

Wiesz rozumiem, z tym że ona sie mnie pyta plomba platna czy na fundusz. Więc na fundusz może by była za darmo a ja nie dopytałam ile mnie ta płatna będzie kosztować :p Mogę mieć pretensję tyko do siebie...
 
Właśnie badania wszystkie w normie, oczywiście zbliża się wielkimi krokami anemia ale w 1 ciąży przechodziłam to samo. Wydaje mi się że jest coś nie tak, bo nie jestem typem człowieka który przejmuje się choćby swoją gorączka i nawet jak się czuje źle to jakoś z tym żyje. Teraz jest naprawdę tragedia, doszły do tego dreszcze. Nie wiem co mam z sobą zrobić bo nawet duszno mi się robi. Zobaczę co będzie dalej i najwyżej pojadę na całodobowke bo coś jest nie tak :(
a betę robiłaś i usg miałaś?
Może po prostu wyczerpany organizm. Z pierwszym dzidziusiem w brzuszku mogłaś dużo leżeć a teraz wiadomo nie możesz sobie na to pozwolić
 
Ja już po wizycie nasze maleństwo ma 3.2 cm, serduszko bije bardzo ładnie. Jest tak ruchliwe maleństwo, że ginekolog miała problem by sprawdzić jak szybko bije serduszko ale udało się i jest wszystko w porządku! Ginekolog powiedziała, że ciąża przebiega książkowo cieszę się bardzo mocno i kocham niesamowicie tego małego bąbla ♥️♥️♥️
 
Ooooo w końcu ktoś toleruje moją swędotę języka :D :D
Jestem zachwycona. Muszę powiedzieć Przemkowi, że odpocznie ode mnie, bo Tobie będę gadać :D :D
Nam wszystkim ;-) tez lubie czytac. Mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy. Ja zobaczylam serduszko w 5t3d ale w pierwszej ciazy jakos w 7 dopiero
 
Witam nowe mamusie [emoji16]

Ja zaszłam w ciążę mając 19 lat, tato w sumie całą ciążę się do mnie nie odzywał, a jak zobaczył wnuczkę to zakochany od pierwszych chwil [emoji6] od mamy wsparcie miałam od razu
 
reklama
Ja już po wizycie nasze maleństwo ma 3.2 cm, serduszko bije bardzo ładnie. Jest tak ruchliwe maleństwo, że ginekolog miała problem by sprawdzić jak szybko bije serduszko ale udało się i jest wszystko w porządku! Ginekolog powiedziała, że ciąża przebiega książkowo cieszę się bardzo mocno i kocham niesamowicie tego małego bąbla [emoji813]️[emoji813]️[emoji813]️
Super kochana
 
Do góry