reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Ka, u mnie dziś śniadanie jak śniadanie - kanapki pełnoziarniste [emoji87], ale mąż obiadek zrobił, ale tak ostry, że mam nadzieję, że bąblowi to nie zaszkodzi [emoji33][emoji23][emoji23]

A jest to jakiś mix batata, cukinii, kurczaka, ananasa, rodzynek, papryki ostrej (oj bardzo [emoji33]), banana, cebuli, ryżu i pewnie czegoś, co pominęłam [emoji23][emoji23][emoji23]

Dobre to było, choć trochę za ostre [emoji23] aż się boję jutra [emoji23]

Co do ziemniaków to już najlepszą ich wersją jest ta w mundurkach z piekarnika [emoji4]
IMG_20180807_152117.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180807_152117.jpg
    IMG_20180807_152117.jpg
    66,3 KB · Wyświetleń: 217
reklama
Ka, nie mam pojęcia jaki to ryż [emoji33] zakładałam, że mąż brązowy dał, chociaż jak się tak zastanawiam, to mógł to nie być brązowy, bo moja leniwsza połowa zwykle nie ma ochoty czekać tak dlugo, aż ten brązowy nie ugotuje [emoji23]
 
Ka, u mnie dziś śniadanie jak śniadanie - kanapki pełnoziarniste [emoji87], ale mąż obiadek zrobił, ale tak ostry, że mam nadzieję, że bąblowi to nie zaszkodzi [emoji33][emoji23][emoji23]

A jest to jakiś mix batata, cukinii, kurczaka, ananasa, rodzynek, papryki ostrej (oj bardzo [emoji33]), banana, cebuli, ryżu i pewnie czegoś, co pominęłam [emoji23][emoji23][emoji23]

Dobre to było, choć trochę za ostre [emoji23] aż się boję jutra [emoji23]

Co do ziemniaków to już najlepszą ich wersją jest ta w mundurkach z piekarnika [emoji4] Zobacz załącznik 885813
Wow nawet banan tam się znalazł? [emoji16]
 
Wow nawet banan tam się znalazł? [emoji16]
Ze spisu składników to danie wygląda jak czyszczenie lodówki, żeby produktów do kosza nie wyrzucić, ale serio dobre było [emoji23][emoji23]

A banan to z dedykacją dla mnie, bo mnie tak na końcówce na słodkie nosi, że szok [emoji23] ale staram się jeść takie rzeczy, nie batony [emoji56]
 
A ja dziś strasznie głodna chodzę, 3h od śniadania już musiałam coś zjeść i złapało mnie na zakupach. Ale na szczęście kupiłam zdrową bułkę i zjadłam z indykiem i ogórkiem kiszonym [emoji16]
 
reklama
Dziewczyny robiła któraś chińczyka z mieszanki warzyw chińskich? Podzielcie się swoimi pomysłami
My często tak gotujemy z tych mrożonek, dodajemy czasem jeszcze inne warzywa (np zielony groszek, fasolkę szparagową). Najważniejsze są przyprawy [emoji7] świeży starty imbir, czosnek i sos sojowy, można dorzucić też te mieszanki przypraw do kuchni chińskiej :) no i ja to uwielbiam jeszcze pędy bambusa i grzybki mun bo są mega chrupiące [emoji4] czasem są w niektórych mixach mrożonkowych.

Tylko fajnie jest te warzywa z mrożonki rozmrozić i odsączyć na sitku, i potem na mocno rozgrzanej patelni na niedużej ilości tłuszczu smażyć, wtedy są takie nie ciapciate :)
 
Do góry