reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Normy
Screenshot_20180822-133615.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180822-133615.jpg
    Screenshot_20180822-133615.jpg
    93,4 KB · Wyświetleń: 2 066
Co do przeziernosci - pamiętam, że w pierwszej ciąży moja córa miała ja chyba wielkości 3,2mm. Lekarz chciał mnie wysłać na amniopunkcje, ale się nie zdecydowałam. Córa jest zdrowa.
Moj syn mial ogromna główkę na usg tez podejrzane było,ale ja ponoć mialam to samo, jak bylam mala to dosc dlugo głowy nie unosilam i mi sie gibala [emoji23] a pozniej sie wyrownalo, dlatego nie martwilam sie jak lekarz mowil,wiedzialam po kim ma
 
reklama
Do góry