reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Jak się wierzy w zabobony to nie można;)

U mnie dziś znowu upalnie. Ale spacer, piaskownica i sklep zaliczone. Pranie nawet schnie..a kolejne czeka na poskladanie...no ale nie wszystko na raz.

Dzidzius kopie a ja sie czuję nawet lepiej. Wyjscis nie mam. W tym tygodniu 2 dni jestem sama z synem do nocy.
U mnie też upalnie aż się nie chce z domu wychodzic a jeszcze jak wyszłam na balkonie wywiesić pranie to mi się słono zrobiło i ciemno przed oczami. Więc nie wychodzę z domu aż się nie ochlodzi
 
Dziewczyny nie mam już sił do siebie i tego co robię. np dzisiaj mam dziecko u teściów miałam wolny dzień nic nie musiałam, ale w lidlu były sukienki dla dziewczynek chciałam je kupić córce bo bardzo lubię ich ubranka więc wstałam wcześnie rano żeby mi nie brakło i pojechałam. Ludzi mało towaru dużo do wyboru do koloru kupiłam wszystkie trzy i wróciłam do domu. Teraz je wyciągam oglądam i patrzę, że przecież za duże wszystkie kupiłam, zmobilizowałam się i pojechałam jeszcze raz, ale oczywiście rozmiarów już nie było ech
 
Hej, wyglada na to, że dzis bedzie troszkę chlodniej. Zaraz sie okaże, ze nie ma w co sie ubrać jak tylko ciut chlodniej. Jednak sukienki najwygodniejsze.
 
Hej, wyglada na to, że dzis bedzie troszkę chlodniej. Zaraz sie okaże, ze nie ma w co sie ubrać jak tylko ciut chlodniej. Jednak sukienki najwygodniejsze.
No ja też mam taki problemi też uważam że sukienki wygodniejsze . Uwaga jaja pogoda ? Bo u mnie burzowo jeszcze zostałam sama w domu bo mój chłopak poszedł właśnie do pracy i zostawił mnie w burze a nie ukrywam że się boje
 
reklama
Czesc dziewczyny ;-) juz pewnie wiekszosc mnie nie pamieta, mialam Was podczytywac ale czasu brak.
Mam nadzieje ze u Was wszystko w porządku i że zdrowo rośniecie ;-)

Ogolnie dzis mam juz 13+5, termin z 26.02 na 24.02 sie zmienil ;-)
Mialam po drodze jakies plamienia itp ale wszystko jest ok. Za mało sie oszczedzalam..
Jestem po prenatalnych, wszystko dobrze ;-) kosc nosowa widoczna, przeziernosc 1,7.
Płci jeszcze nie znam.

Tak pomyslalam ze moze jak bedzie chlopak to odezwe sie do Was i moze odkupie od ktorejs ciuszki?;-) potrzebowalabym po prostu zdjec i wyceny i ewentualnie kosztow wysylki ;p
bo dziewuszkowe mam xP

Załączam foto z usg.
1534774305772.jpg
 

Załączniki

  • 1534774305772.jpg
    1534774305772.jpg
    264,9 KB · Wyświetleń: 624
Do góry