reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny jestem 27tc i mam problem...który powoli mnie przerasta... Moj synek ma powiekszona miedniczke nerki do 18mm... Lekarz chce wykonac inwazyjny zabieg pod znieczuleniem ogolnym polegajacym na odbarczeniu... Jest to zabieg wewnatrzmaciczny wykonywany dosc rzadko... Niestety zastoj z tygodnia na tydzien jest coraz wiekszy... I moze doprowadzic do trwalego uszkodzenia nerki... Slyszalyscie kiedys o czyms takim?
O kurczę... Ja nie słyszałam o n8czyn takim jednak uważam że przed takimi inwazyjnymi zabiegami powinno się sytuacje skonsultować gdzieś jeszcze u innego specjalisty. Byłaś gdzieś jeszcze?
 
Ja miałam to samo i tydzień temu dałam do spacerówki teraz to całkiem inne dziecko i spacery to przyjemność :)
Ooo a my nadal w gondoli się wozimy. Teraz piękna pogoda była to albo na brzuchu albo z otwartą budką i tak sobie oglądaliśmy świat. Być może jeszcze wrzesień przetrwamy do przejścia na spacerówkę. Może mi już usiądzie?

My dziś po szczepieniu. Ważymy aż 7800g! [emoji33] i długi na ok. 70 cm, a taki był okruszek. [emoji4]
 
Konsultowalam to z 4 lekarzami w tym z jednym z najlepszych w pl. .. I tylko on gotow jest od razu odbarczac. Ale boje się powiklan gdyz zabieg wykonywany jest bardzo rzadko ...
Ja bym sie zdecydowala. Jesli najlepsi tak doradzaja to mysle, ze trzeba zaufac. Choc rozumiem tez strach, ale mimo wszytsko, mysle, ze nikt by operacji nie proponowal, jesli nie bylaby konieczna.
 
reklama
Do góry