reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Cieszę sie ze wszystkie wizyty wypadły pomyślnie:)
A ja sie muszę pochwalić ze dzisiaj zrobilam pierwszy ciążowy zakup:) a mianowicie leginsy z miejscem na brzuszek, fajne rozciągliwe wiec pasują już teraz a posłużą mam nadzieje przez dłuższy okres:)
Chyba i ja niedługo będę potrzebowała nowej odzieży, bo już mnie wszystko uciska.
 
reklama
Już po :D wszystko jest ok. Lekarz byl w szoku ze tak szybko jest serduszko i pięknie bije (oczywiście tylko oglądaliśmy, nie słuchaliśmy). Ogólnie wizyta super, trwała dobre 40 minut. Mega profesjonalizm, ale pod koniec tak się rozgadalismy ze.miałam wrażenie ze z kumplem rozmawiam :) no i mogę dzwonić o każdej porze dnia i nocy jakby coś...
Plan wizyt mam ustalony do 19.10 - wtedy właśnie będę miała badanie prenatalne i ustalimy konkretny termin założenia szwu :)
Nie wiem czy już pisałaś ale ..z jakiego powodu masz mieć szew ? i to już na tak wczesnym etapie będą Ci go zakładać?
 
W zeszłym roku straciłam córeczkę w 20tc przez niewydolność szyjki także teraz będę mieć profilaktycznie zakładany szew tak wcześnie.
 
To jest prawda z tym HCG, ja miałam 30 000 w 6t0d i dopiero wtedy pojawił się zarodek. A według literatury już dawno temu powinien być widoczny, wiec na to chyba nie ma reguły. Miałam straszny stres przez to. Od tamtej pory już nie robiłam wiec nie wiem w sumie czy jeszcze rośnie czy już nie.
U mnie w 6.0tc był już zarodek z serduszkiem a betę wtedy miałam ciut ponad 11tys.[emoji12]
 
W zeszłym roku straciłam córeczkę w 20tc przez niewydolność szyjki także teraz będę mieć profilaktycznie zakładany szew tak wcześnie.
aha :( pytam ,bo ja też mam problemy z szyjka :( . W ostatniej ciąży leżałam plackiem od 20tyg . Wtedy miała już tylko 2 cm ..w szpitalu leżałam chyba ze 4 czy 5 razy bo ciągle skracala się.. za każdym razem blagalam żeby coś zrobili ale twardo upierali się ,że to nic nie da..ostatecznie wytrzymałam tak do 37tyg . Teraz tez czekam mniej więcej do tego 20tyg i zostaną mi kursy tylko lozko lazienka :/
 
Witam. Mnie brzuch pobolewa. Nie jest to ból ciągły tylko przychodzi takimi falami [emoji17] zobaczę jak będę się czuła w ciągu dnia i może spróbuje dodzwonić się do mojego gina i przełożyć wizytę na piątek. To będzie tydzień po poprzedniej. Jak ma być coś widać to będzie. A jak nie to chociaż dowiem się co mam robić gdyby w weekend coś się zaczęło dziac. Bo niestety dziewczynki ale mam przeczucie że do poniedziałku nie dotrwam [emoji17]
 
reklama
Witam. Mnie brzuch pobolewa. Nie jest to ból ciągły tylko przychodzi takimi falami [emoji17] zobaczę jak będę się czuła w ciągu dnia i może spróbuje dodzwonić się do mojego gina i przełożyć wizytę na piątek. To będzie tydzień po poprzedniej. Jak ma być coś widać to będzie. A jak nie to chociaż dowiem się co mam robić gdyby w weekend coś się zaczęło dziac. Bo niestety dziewczynki ale mam przeczucie że do poniedziałku nie dotrwam [emoji17]
@marcia331 Ty miałaś ta owulacje opóźniona? A co z beta powtarzasz jutro? Taka niepewność jest najgorsza u to czekanie..
 
Do góry