reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
A jak ja bede badania tarczycowe robila o 15 to tez mam nie brać o 5 rano? Później bede miec przedstawiony schemat i lipa.
A Ty chcesz robić badania o 15 ?? No mi mówili zawsze, że badania akurat tarczycowe to powinno się rano robić i na czczo. Więc nie odpowiem na Twoje pytanie bo nie wiem.
 
A Ty chcesz robić badania o 15 ?? No mi mówili zawsze, że badania akurat tarczycowe to powinno się rano robić i na czczo. Więc nie odpowiem na Twoje pytanie bo nie wiem.
No niestety z rana nie mam jak, bo muszę dojechać 60km i maz i tak przepustkę bedzie musial wziąść jak mówiłam endo,ze bede tak pozno to nic nie mowila
 
U mnie była śmieszna sytuacja z tym bocianem bo jak dowiedziałam się że jestem w ciąży i za kilka dni jechałam do taty. U niego w tym dniu akurat usiadł bocian na kominie. Sąsiedzi się śmiali, że dziecko mu przyniesie, a tu ja wpadam z nowina że jestem w ciąży. Taki zbieg okoliczności
emoji57.png
Coś jest w tych bocianach, u nas caly czerwiec latały nad domem, szwagierka się śmiała że którejś z nas coś przyniesie i miała rację :) tylko myślałam że to ona zostanie obdarowana :D
 
A myslalyscie nad szkołą rodzenia? Moja koleżanka chodziła tu w Toruniu i była bardzo zadowolona, mnóstwa rzeczy się dowiedziała, ta szkoła rodzenia jest za darmo jedyny warunek to wziąć później od nich położna, a warto bo koleżanka mówiła że świetna babka i bardzo poleca :)
 
A myslalyscie nad szkołą rodzenia? Moja koleżanka chodziła tu w Toruniu i była bardzo zadowolona, mnóstwa rzeczy się dowiedziała, ta szkoła rodzenia jest za darmo jedyny warunek to wziąć później od nich położna, a warto bo koleżanka mówiła że świetna babka i bardzo poleca :)
Nie wiem,czy jak cie ból wezmie będziesz myśleć o wskazuwkach ze szkoły rodzenia [emoji6]
 
Widocznie co lekarz to swoje wytyczne.
Mnie juz wkurza to wszystko, zamiast sie cieszyć ciaza to ciągle cos, normalnie w osrodku sami idioci, tamta tez ma jakieś wymogi,ze mam jechać tam gdzie ona przyjmuje na nfz ,zeby mieli zapłacone jak zrobię wyniki,a tak naprawdę ,czy ja muszę to robic, jakim prawem ona mi narzuca gdzie mam robić wyniki, jestem w ciąży i powinna mnie przyjąć na nfz nie ważne gdzie je zrobię
 
Nie wiem,czy jak cie ból wezmie będziesz myśleć o wskazuwkach ze szkoły rodzenia [emoji6]
Wiesz co, w tej szkole to nie tylko są wskazówki na temat rodzenia:) tam uczą wszystkiego jak przewijac, jak kąpać dziecko jakich kosmetykow używać, np przy odparzeniu , czego używać gdy dziecko podrazni Ci sutki przy karmieniu, ogólnie wszystko od początku do końca:)
 
reklama
Wiesz co, w tej szkole to nie tylko są wskazówki na temat rodzenia:) tam uczą wszystkiego jak przewijac, jak kąpać dziecko jakich kosmetykow używać, np przy odparzeniu , czego używać gdy dziecko podrazni Ci sutki przy karmieniu, ogólnie wszystko od początku do końca:)
Rozumiem jeśli ktoś ma pierwsze dziecko moze sie przydac, chociaż szczerze ja przy synie nie mialam problemu to przychodzi samo taka intuicja wiesz co robic
 
Do góry