reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy takie objawy świadczą o ciąży czy chorobie?

Rudbekia23

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Sierpień 2018
Postów
67
Witam. Starym się z mezem o dziecko już 3 miesiąc... Długość cyklu mam 27 dni, w tym dł miesiączki 6, o liczyłam że dni płodne będę mieć od 3 do 8. Cały czas robiłam Test owulacyjny i wynik pozytywny i ciemna kreska była 7-8 a średnia w 9. Cały czas w tym i w czasie dni płodnych wspolzylismy 2 razy dziennie. 10 dnia zaczęły boleć mnie jajniki i lekki ból przy oddawaniu moczu, dziwne uczucie niż ból. Zauważyłam na papierze odrobinkę krwi w kolorze czerwonym, tak pół paznokcia. Ale to taka krew z włoskami jakby. 12 miałam zawroty, chęć wymiotów, ból głowy i jajniki mnie bolą. Dziś 13 zrobiłam test ciążowy i nic. Czy to ciąża ale wczesna? Jest sens jutro udać się na betę? Błagam pomocy
 
reklama
P.s wszystko robisz za szybko. Testy bety tez, cierpliwosci, po co sie zadreczac.


Z testami się pospieszylam ale o ciąży dowiedziałam się później bo poszłam do lekarza z zapaleniem dróg moczowych a nie z ciąża :). O ciąży dowiedziałam się po skończonym antybiotyku, gdy nie dostałam miesiączki. A do lekarza musiałam iść bo miałam przynieść posiew moczu jaka to bakteria, a objawy się nie skończyły. A lekarz zamiast skupić się na wynikach badań zainteresował się wczesna ciąża. Nie żałuję że zrobiłam wcześniej betę bo by mi dał antybiotyk który zaszkodziło dziecku. Niestety lekarze są tak pewni swoich racji że nie dadzą sobie wytłumaczyć że to wczesna ciąża i że mnie przyszłam z innymi badaniami i objawami....
 
reklama
Z testami się pospieszylam ale o ciąży dowiedziałam się później bo poszłam do lekarza z zapaleniem dróg moczowych a nie z ciąża :). O ciąży dowiedziałam się po skończonym antybiotyku, gdy nie dostałam miesiączki. A do lekarza musiałam iść bo miałam przynieść posiew moczu jaka to bakteria, a objawy się nie skończyły. A lekarz zamiast skupić się na wynikach badań zainteresował się wczesna ciąża. Nie żałuję że zrobiłam wcześniej betę bo by mi dał antybiotyk który zaszkodziło dziecku. Niestety lekarze są tak pewni swoich racji że nie dadzą sobie wytłumaczyć że to wczesna ciąża i że mnie przyszłam z innymi badaniami i objawami....

Moje podejscie jest takie, ze jesli uprawiasz seks bez zabezpieczen to masz swiadomosc, ze mozesz byc w ciazy i nie bierzesz antybiotyku az tego nie wykluczysz. Wiec dobrze, ze zrobilas ale teraz juz cierpliwosci :)
 
Moje podejscie jest takie, ze jesli uprawiasz seks bez zabezpieczen to masz swiadomosc, ze mozesz byc w ciazy i nie bierzesz antybiotyku az tego nie wykluczysz. Wiec dobrze, ze zrobilas ale teraz juz cierpliwosci :)


Jeśli czytałaś cała historie co napisałam to wiesz ze z mężem staraliśmy się o dziecko 3 miesiące i gdy już myśleliśmy że się udało okazało się po badaniach od lekarzach że w ciąży nie jestem i dostałam antybiotyk. A tydzień po antybiotyku okazało się że jednak w ciąży jestem. A badania wcześniejsze i beta ciążę wykluczyło a lekarz powiedzidzial że o ciąży w tym miesiącu mogę zapomnieć. Wiesz jak idziesz do lekarza bo masz gorączkę, ból przy moczu itd to trochę panikujesz, chyba że ty jesteś oaza spokoju....
 
Jeśli czytałaś cała historie co napisałam to wiesz ze z mężem staraliśmy się o dziecko 3 miesiące i gdy już myśleliśmy że się udało okazało się po badaniach od lekarzach że w ciąży nie jestem i dostałam antybiotyk. A tydzień po antybiotyku okazało się że jednak w ciąży jestem. A badania wcześniejsze i beta ciążę wykluczyło a lekarz powiedzidzial że o ciąży w tym miesiącu mogę zapomnieć. Wiesz jak idziesz do lekarza bo masz gorączkę, ból przy moczu itd to trochę panikujesz, chyba że ty jesteś oaza spokoju....

Dlatego najlepiej nie brac lekow az do czasu spodziewanej miesiaczki. Tez sie staralam.. 2 lata..
 
Dlatego najlepiej nie brac lekow az do czasu spodziewanej miesiaczki. Tez sie staralam.. 2 lata..

Ja Panią rozumiem ale nie da się czekać ponad tydzień z gorączka i bólami.. Ale co innego jak ktoś o tym piszę a co innego jak ktoś to czuję. Inaczej by pani mówiła będąc na moim miejscu, ale to trzeba "wejść w czyjeś buty".. Pozdrawiam
 
Ja Panią rozumiem ale nie da się czekać ponad tydzień z gorączka i bólami.. Ale co innego jak ktoś o tym piszę a co innego jak ktoś to czuję. Inaczej by pani mówiła będąc na moim miejscu, ale to trzeba "wejść w czyjeś buty".. Pozdrawiam
Lepiej leczyć bo gorzej może zaszkodzić dziecku infekcja.takie mniejsze zło.
 
Cześć dziewczyny, wczoraj byłam u ginekologa. Po zrobieniu usg powiedział, że na prawym jajniku jest pęcherzyk ciałka żółtego, który jest po owulacji. A moje złe samopoczucie wynika z wydzielania dużej ilości progesteronu. I mam przyjechać w terminie kiedy powinnam dostać miesiączkę. Mogłaby któraś z Was mi to wyjaśnić bo nic więcej nie powiedział, co to oznacza???
 
Hej dziewczyny, mam pytanko. Miała któraś z was plamienia w ciąży? Nie duże ale taka brązowa krew. Jestem między 6-7 tyg ciąży, jest to moja 2 ciąża a w 1 tak nie miałam.
 
Hej dziewczyny, mam pytanko. Miała któraś z was plamienia w ciąży? Nie duże ale taka brązowa krew. Jestem między 6-7 tyg ciąży, jest to moja 2 ciąża a w 1 tak nie miałam.

Cześć, ja miałam i był to krwiaczek ale nie każde krwawienie musi oznaczać krwiaka. Najlepiej udaj się do gin. Ja dostałam duphaston na plamienia
 
reklama
Cześć, ja miałam i był to krwiaczek ale nie każde krwawienie musi oznaczać krwiaka. Najlepiej udaj się do gin. Ja dostałam duphaston na plamienia

Jestem w szpitalu od wczoraj i mam kilka leków, niby krwią zła nie widać ale sprzęt słabej jakości. Jutro wychodzę, zobaczę co się będzie dziać. A co z twoim krwiaczkiem się stało?
 

Podobne tematy

Do góry