reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Witam was wszystkie. Dawno się nie udzielałam, bo mnie już sytuacja zaczęła przerastać i musiałam odetchnąć. Robiłam w lipcu badanie drożności jajowodu, który mi został i jest drożny. Teraz mam termin @ i poszłam na betę, wynik 2,8. Jeszcze nie ciążowy, ale też nie 0. Pobolewa mnie brzuch, kłują mnie jajniki. Lekarz kazał brać nospę i powtórzyć betę w środę, jeśli nie wystąpi krwawienie. To będą długie i stresujące dwa dni. Chyba byłoby mi łatwiej jak beta byłaby ujemna.
Witaj Kochana:) dawno Cię nie było, 3 mam ✊✊✊❤️
 
reklama
Czytałam że zmieniłaś pracę, ja też teraz pracuje w przedszkolu ale staram się nadal i już uregulowalam prolaktyne mam nadzieję że wkoncu się uda...
To super czytałam że miałaś spory problem z tą prolaktyną. A ja kochana miałam zacząć znowu starania od tego miesiąca obecnie mam owulke 13dc, ale niestety mąż ma antybiotyki bo wyszedł mu helikobakter w badaniu, więc niestety musimy się wstrzymać czyli zaczynam od października starania. Migdalove dała nam nadzieję!!
 
To super czytałam że miałaś spory problem z tą prolaktyną. A ja kochana miałam zacząć znowu starania od tego miesiąca obecnie mam owulke 13dc, ale niestety mąż ma antybiotyki bo wyszedł mu helikobakter w badaniu, więc niestety musimy się wstrzymać czyli zaczynam od października starania. Migdalove dała nam nadzieję!!
Ja miałam za wysoką prolaktynę no i w drugim cyklu z leczeniem tabletkami norprolac się udało. :)
 
Dzięki Kochana, mega miło to czytac[emoji8] ja wierzę, że niedługo dołączysz do grona ciężarówek. U mnie już się zaczyna 8tc jutro idę na pierwszą wizytę, trochę się boję ale umiarkowanie.
Wszystko będzie dobrze❤️ Wystarczy tych przykrych przeżyć. Teraz musi już być dobrze❤️❤️❤️✊✊✊✊
 
reklama
Do góry