reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
A inne hormony sa ok? Byłaś na monitoringu owulacji?
Właśnie chcę iść w październiku na monitoring, mam nadzieję, że się uda bo wiecznie jest problem z terminami u mojej gin nawet prywatnie. Przy okazji zbadam prolaktyne bo nie sprawdzałam jej poziomu jeszcze, a może z nią mam jakiś problem...
 
Właśnie chcę iść w październiku na monitoring, mam nadzieję, że się uda bo wiecznie jest problem z terminami u mojej gin nawet prywatnie. Przy okazji zbadam prolaktyne bo nie sprawdzałam jej poziomu jeszcze, a może z nią mam jakiś problem...
No po takim czasie juz zaleca sie tez przebadanie partnera
 
No w srode maz idzie do szpitala juz na ta operacje[emoji4]
To naprawdę myślę, że Wasz problem się rozwiąże szybko :) Macie przyczynę niepowodzeń, którą można naprawić, to najważniejsze. A co do różnych objawów ciąży, ja w nie już nie wierzę. W lutym miałam wszystko co możliwe, włącznie z tym, że 2 dni spędziłam nad kiblem, takie miałam mdłości. Poza tym byłam absolutnie pewna, że to to. Wykonałam 3 bety z krwi i dupa. Dlatego mówię, że ja u siebie uwierzę w ciąże pewnie dopiero po porodzie ;)
 
To naprawdę myślę, że Wasz problem się rozwiąże szybko :) Macie przyczynę niepowodzeń, którą można naprawić, to najważniejsze. A co do różnych objawów ciąży, ja w nie już nie wierzę. W lutym miałam wszystko co możliwe, włącznie z tym, że 2 dni spędziłam nad kiblem, takie miałam mdłości. Poza tym byłam absolutnie pewna, że to to. Wykonałam 3 bety z krwi i dupa. Dlatego mówię, że ja u siebie uwierzę w ciąże pewnie dopiero po porodzie ;)
Dzis to samo mezowi mowilam...ja w ciążę uwierze juz chyba dopiero wtedy jak urodze[emoji13]
 
Wczoraj chyba nadal wysoko (tak mi sie zdaje). Dzis od rana tez troche głęboko musiałam grzebać by jej dosięgnąć.
Ale testy wciaz białe. Nawet PINK super czuły.
Mi w pierwszej ciąży test w dzień okresu wyszedł z tak słaba kreska że watpie ze przed by mi coś pokazało wtedy. Do okresu zawsze jest nadzieja że jednak nie przyjdzie i na teście będą dwie kreski :) w końcu dwie ciąże za Tobą więc i w trzecią zajdziesz :)
 
Mi w pierwszej ciąży test w dzień okresu wyszedł z tak słaba kreska że watpie ze przed by mi coś pokazało wtedy. Do okresu zawsze jest nadzieja że jednak nie przyjdzie i na teście będą dwie kreski :) w końcu dwie ciąże za Tobą więc i w trzecią zajdziesz :)
Też tak to sobie tłumacze. Dlatego też dziwią mnie te długie starania. Wtedy poszło raz raz a teraz 4 cykl i nie zapowiada się by się udało.
 
reklama
Heh , u mnie za to tydzień do @... Ale żadnych objawów nie mam na @, cycki nie bolą, wczoraj tylko jajnik trochę mi pikał.. [emoji1] pomyslabym że może to ciąża... No ale jak ?

Ciekawa jestem czy dobrze obstawilam sobie owulacje... W 17/18dc [emoji12]
 
Do góry