reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A badali Ci szyjke. Czasami dają progesteron jak szyjka się troszkę zmienia lub skraca. Poza tym jeśli tak bez badań to dziwne właśnie.
Badali i jest podobno idealna. Tymbardziej, że tutaj ze 3 dni pobiore i co dalej? Wrócę do domu i koniec? Czy znowu jakieś stopniowe odstawienie.. ? Nie wiem co o tym myślec...
 
Dawno temu już zeszłam z wszystkich leków, w tym z luteiny. A teraz, tak jak Wam pisałam, jestem w szpitalu. No i lekarz kazał mi znów brać. Zastanawia mnie po co to? Nie mam żadnych plamie, progesteronu też mi nie badali. Czy jest sens znów w to wchodzić?
Ja dopiero wczoraj odstawiłam.. taką decyzja lekarza. A czemu jesteś w szpitalu ?
 
Badali i jest podobno idealna. Tymbardziej, że tutaj ze 3 dni pobiore i co dalej? Wrócę do domu i koniec? Czy znowu jakieś stopniowe odstawienie.. ? Nie wiem co o tym myślec...
No to jak wszystko dobrze to nie rozumiem po co Ci ta luteina kochana. Dopytaj się. Jak nie będą mieć konkretnego wskazania to sobie daruj. Takie doraźne branie progesteronu to też jest nie dobre.
Długo jeszcze zostajesz na obserwacji? Jak się czujesz? Bóle minęły?
 
@dżoasia jak jak Ci dziękuję za tę wiadomość.
Wiem że każde leczenie inne i podstawy tego leczenia też,ale wy w miarę jesteście zgodne z lekami, dawkowaniem i wogole i nie wiem czemu jakoś pomysł doktora mnie zmartwil, że może myśli że nie ma się co wymyślać bo zarodek słaby to i tak się nie uda
Boże ale mi głupoty do głowy przychodzą, jak nie żeś wiruje do transferu to bede normalnie cudem medycznym
@dżoasia raz jeszcze many thanks

@Laurka2019, a jaki lek Ci sugeruje?
 
reklama
Do góry