reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

To chyba ta pogoda: szaro i ponuro, szybko się robi ciemno. Mam nadzieję, że Ci się szybko humor poprawi, bo brakuje tu twoich wpisów do miłego czytania [emoji6]
Jak niedziela?Zrobilam krem z dyni z mlekiem kokosowym ,pycha!pierwszy raz zrobilam i mega sukces,za tydzien znowu zrobie:)
U mnie ciut senny dziś dzień. Ale pogoda też dziwna. Ciut kłuje dziś podbrzusze. Ból jak na @ jest od czasu do czasu. Cycki nadal bolące ale ciut mniej niż kilka dni temu.
Pogoda iście jesienna, ale dziś było słonecznie, wiex byliśmy na cmentarzu posprzatac.

Mój m chyba zaczął się łamać, że starania się wydłużają przez niego. Tzn że może nasienie już nie takie jak być powinno. Ten cykl sobie darowaliśmy z uwagi na to, że oboje jesteśmy na antybiotyku. Tak się zaczął martwić że uznał, że może być i z grudnia dziecko, bo coś się te starania przedłużają ;) jakoś fajnie teraz między nami się zrobiło więc moment byłby w sam raz :)

Która teraz planuje testowac? "Jakoś to idzie" na tym forum. W sensie, niby starczkowe, ale co chwila jakieś dwie kreski ;) super :)
 
reklama
Pogoda iście jesienna, ale dziś było słonecznie, wiex byliśmy na cmentarzu posprzatac.

Mój m chyba zaczął się łamać, że starania się wydłużają przez niego. Tzn że może nasienie już nie takie jak być powinno. Ten cykl sobie darowaliśmy z uwagi na to, że oboje jesteśmy na antybiotyku. Tak się zaczął martwić że uznał, że może być i z grudnia dziecko, bo coś się te starania przedłużają ;) jakoś fajnie teraz między nami się zrobiło więc moment byłby w sam raz :)

Która teraz planuje testowac? "Jakoś to idzie" na tym forum. W sensie, niby starczkowe, ale co chwila jakieś dwie kreski ;) super :)

Ja miałam jutro, ale testowałam dziś i biel. Czekam sobie teraz spokojnie czy @ przyjdzie. Najpóźniej w czwartek kolejna próba testu.
 
Ja mam tyłozgięcie i z uwagi na to [emoji173] w pozycji kolankowo-łokciowej dwa cykle. I co? I nic! Trzeci cykl był "na jeźdźca". I co? I dzidzia jest :D
Hej teraz jak przeczytałam wasze wypowiedzi to przestałam się obwiniać we to przez moja macice że jest tylo zgieta:)teraz już wiem że nic nie ma tak naprawdę na to wpływu po prostu każdy organizm jest inny bardziej czuły bądź nie i każda ma swój czas:)czasem owszem sa problemy ale za zwyczaj wszystko siedzi w głowie:):-*Pozdrawiam i zaczęłam kolejny cykl staran:)gratuluję Ci ze się udało i zdrówka dla was:)
 
reklama
Do góry