reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
To szczerze nie powinnaś mieć do niego pretensji, że chłopak chce odespać i odpocząć. On naprawdę tam pewnie ciężko haruje [emoji54]. Plus pewnie dojazdy z miejsca gdzie śpi i powrot to tez łącznie z 12 h poza „domem”. I jeszcze w sobotę tez go męczą to niedziwne, że nie odespał [emoji42]
Mnie się też tak wydaje. Tym bardziej sama wiem jak szłam 6 dni z rzędu do pracy też byłam wykończona i też nie mogła odespać :)
Dziewczyny, myślicie już o spacerowkach? Planujecie używać tych z wózków 2w1? Bo reguły są wielkie, brzydkie i nie praktyczne, ale oczywiście są wyjątki ;) Jeśli myślicie o zakupie czegoś innego, to jaki modele bierzecie pod uwagę?
Mój mąż myśli i co chwilę jak jesteśmy na zakupach to ciągnie mnie po spacerówkach [emoji16] podoba nam się jolie literax 4x air [emoji16] do grudnia pewnie już kupimy
Screenshot_2018-10-22-09-30-21-978_pl.allegro.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-10-22-09-30-21-978_pl.allegro.jpg
    Screenshot_2018-10-22-09-30-21-978_pl.allegro.jpg
    41,9 KB · Wyświetleń: 334
Dziewczyny, myślicie już o spacerowkach? Planujecie używać tych z wózków 2w1? Bo reguły są wielkie, brzydkie i nie praktyczne, ale oczywiście są wyjątki ;) Jeśli myślicie o zakupie czegoś innego, to jaki modele bierzecie pod uwagę?
Ja jeszcze nie myślę, bo mała dopiero w czwartek skończy 7 tygodni, ale kupowałam wózek 2 w 1 bebetto luca s-line również z myślą o spacerówce (mam nadzieję, że nie będzie taka zła) :)
 
Wg nie pisalam Wam jaki mam problem z wozkiem. Mianowicie będąc w PL odkryłam, ze mój wózek, a dokładniej gondola 'pipa' na bramkach sklepowych, tych od ochrony :/ Przejrzeliśmy wszystko dokładnie i nie ma nic naklejonego, dzwoniłam do sklepu potwierdzili ze nic takiego nie ma w gondoli. A wiec podobno są tam jakies magnesy, które uruchamiają te bramki... Niezle co? :/ Nie słyszałam jeszcze o takim przypadku. Jakiego trzeba mieć pecha, żeby na coś takiego trafic. Generalnie to nie wiem co zrobic z tym fantem. Powiedziałam w sklepie ze chce reklamować, a pani mi na to, ze niby co? Skoro z gondola nic nie jest... no ale jak nie jest skoro piszczy na bramkach. Ale po chwili się zastanowiłam. Okej oddam do reklamacji i co zostanę bez wozka dla dziecka :/ No way...
 
Mnie się też tak wydaje. Tym bardziej sama wiem jak szłam 6 dni z rzędu do pracy też byłam wykończona i też nie mogła odespać :) Mój mąż myśli i co chwilę jak jesteśmy na zakupach to ciągnie mnie po spacerówkach [emoji16] podoba nam się jolie literax 4x air [emoji16] do grudnia pewnie już kupimy Zobacz załącznik 909778
Dokładnie, chłopak się orobi na pewno, wiem, że przy dziecku my też, jednak to inny wysiłek. U nas bardziej głowa potrzebuje wypoczynku, u niego cały organizm się tego domaga. Mój nie pracuje fizycznie, ale tez spędza wiele godzin przed kompem czy w trasie i widzę jak pada na twarz, zdarza mi się wypalić z wyrzutem, że to, że tamto, ale zaraz go przepraszam, bo on to mega przeżywa, a ja po prostu ze zmęczenia psychicznego się wyładowuje.
 
Mój mąż myśli i co chwilę jak jesteśmy na zakupach to ciągnie mnie po spacerówkach [emoji16] podoba nam się jolie literax 4x air [emoji16] do grudnia pewnie już kupimy Zobacz załącznik 909778
Przynajmiej jeden facet co się interesuje takimi rzeczami, szacun :D U nas było tak, ze ja znalazłam wózek, wybrałam kolor, pokazałam mu on zatwierdził i tyle [emoji23], tak samo pewnie będzie ze spacerówka :p no ładnie wyglada ten wózek, fajnie się składa, ma duży 'dach' :D
 
To szczerze nie powinnaś mieć do niego pretensji, że chłopak chce odespać i odpocząć. On naprawdę tam pewnie ciężko haruje [emoji54]. Plus pewnie dojazdy z miejsca gdzie śpi i powrot to tez łącznie z 12 h poza „domem”. I jeszcze w sobotę tez go męczą to niedziwne, że nie odespał [emoji42]
Nie odespal bo zrobili sobie imprezkę z chłopakami w mieszkaniu. Kupili wódkę i odpoczywali przy tv , wcale tak źle nie ma [emoji16]
 
reklama
Dziewczyny, myślicie już o spacerowkach? Planujecie używać tych z wózków 2w1? Bo reguły są wielkie, brzydkie i nie praktyczne, ale oczywiście są wyjątki ;) Jeśli myślicie o zakupie czegoś innego, to jaki modele bierzecie pod uwagę?
Ja najpierw będę używać tej z wózka 2w1. Dopiero później będę myśleć o zakupie czegoś lżejszego i bardziej poręcznego ;)
 
Do góry