reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Colorado korzystaj z wyjścia ;)
Ka ja ogórka piekłam na patelni razem z innymi warzywami;)
Gratuluję spadkow wagowych :)
Oczekujaca jak dziś się czujesz?
Kattaya zapraszamy jak najszybciej :)
Mimi jak u Ciebie?
U mnie tydzień bez czekolady [emoji123]A na wadze -1.8kg [emoji16][emoji123][emoji123][emoji16]
Brawo! [emoji122][emoji122][emoji122]
 
reklama
To dobrze, że lepiej się czujesz. O której będziesz mieć wyniki?
Super ,że Cię przyjmie zawsze parę groszy w kieszeni zostanie :)
A co do mojego spadku to tak w tydzień ostatnio też tak było jak odstawiłam czekoladę :)
Na 13.30 mam psychiatre (nadal jestem na zwolnieniu) wiec podjade po 14 na badanie to bede pewnie do 16 miala wynik.

No za pakiet i tak place, ale 110zl na miesiac, specjalnie wzielam go dla tej lekarki. Musze sie z nia dogadac , ze raz w miesiacu wizyta w ramach pakietu i wszystkie badania tam a pewnie dodatkowo i tak prywatnie bede wpadac do niej. Ale zawsze jakas oszczednosc. Szczegolnie na tych badaniach krwi co chwile

Mam luxmed i polmed.. maz sie ze mnie smieje , ale w ogolnym rozliczeniu to oszczednosc ogromna.

Wiem, ze pewnie jutro nic nie zobaczę...ale bede spokojniejsza jak ktos tan zajrzy... i powie tez ile czego mam brac, bo z ta luteina to ja samoleczenie na razie robie... [emoji14]
 
Oczekująca cieszę się że czysto już! Daj koniecznie znać jak beta.

Ja zostałam zaproszona na kolacje w pracy i dziś idę.. Już wiem że nie będę siedzieć i patrzeć tylko zjem co podadzą. Ale za to do kolacji postaram się jeść lekko. Dziś minus 0.1 na wadze. Mogłoby tak codziennie być tyle mniej. Jutro ważyć się nie będę żeby nie wpaść w depresję :p

Cały czas nie działa mi aplikacja. Wciąż jest że nie mam uprawnień do komentowania.. Ktoś tak miał? Już nawet odinstalowałam i zrobiłam na nowo i nic..
 
Oczekująca cieszę się że czysto już! Daj koniecznie znać jak beta.

Ja zostałam zaproszona na kolacje w pracy i dziś idę.. Już wiem że nie będę siedzieć i patrzeć tylko zjem co podadzą. Ale za to do kolacji postaram się jeść lekko. Dziś minus 0.1 na wadze. Mogłoby tak codziennie być tyle mniej. Jutro ważyć się nie będę żeby nie wpaść w depresję [emoji14]

Cały czas nie działa mi aplikacja. Wciąż jest że nie mam uprawnień do komentowania.. Ktoś tak miał? Już nawet odinstalowałam i zrobiłam na nowo i nic..
Ja tak miałam wylogowałam i znów zalogowałam i działa .
 
Oczekująca cieszę się że czysto już! Daj koniecznie znać jak beta.

Ja zostałam zaproszona na kolacje w pracy i dziś idę.. Już wiem że nie będę siedzieć i patrzeć tylko zjem co podadzą. Ale za to do kolacji postaram się jeść lekko. Dziś minus 0.1 na wadze. Mogłoby tak codziennie być tyle mniej. Jutro ważyć się nie będę żeby nie wpaść w depresję [emoji14]

Cały czas nie działa mi aplikacja. Wciąż jest że nie mam uprawnień do komentowania.. Ktoś tak miał? Już nawet odinstalowałam i zrobiłam na nowo i nic..
Mnie czesto wyrzuca z aplikacji i muszę logować sie na nowo. Troche irytujace, ale wole aplikacje niz pisanie przez strone.

Gdzie pracujesz ze zapraszaja cie na kolacje ? Milego wieczoru zycze :**

Dam, dam znac. Prosze trzymac kciuki, zeby urosloo ;)
 
Ja w końcu dostałam okres bo tym okropnym cyklu, więc biorę się za siebie w końcu [emoji123]
Ka, :* mam nadzieje, ze ten cykl bedzie lepszy i owocny. Trzymam za Ciebie kciuki.
Pamiętaj, sex co dwa dni, winko i moze zajmijcie glowe czyms innym - u nas sprawdza sie remont i wymiana mebli [emoji14] ale moze jakis wyjazd , skoro pozniej M bedzie mial ciezkie miesiace? To sie razem zrelaksujecie :*
 
reklama
Do góry