reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Kurde mnie coś całą noc jakby bolał wyrostek. Myślałam że mnie do rana puści ale ból nadal się utrzymuje. Najgorzej jest żeby wstać z łóżka..jeszcze poczekam, moz3 mi przejdzie. Bo kiedyś miałam podobny ból i orzeszko po 2 godzinach.
 
Hyhyhyhy dobre :D jakby to okreslic.. tesciowa nie ma syna ,synowej i wnuczek ;) albo oni nie maja jej ;) i dobrze im tak jest ;)
Tyle dobrego że nie tęsknią za fajna babcia :) moja teściowa to też gigantka ale na szczęście nie ma jak notorycznie utrudniać nam życia;)
Ja teraz jak się z małym pakowalam byłam w szoku, że zajelam tylko 1/4 walizki, reszta jego rzeczy :D ale wszystko się zmienia przy dziecku
No właśnie... A gdzie jeszcze maz i córki... oj wyzwanie mnie czeka coś czuje
Kurde mnie coś całą noc jakby bolał wyrostek. Myślałam że mnie do rana puści ale ból nadal się utrzymuje. Najgorzej jest żeby wstać z łóżka..jeszcze poczekam, moz3 mi przejdzie. Bo kiedyś miałam podobny ból i orzeszko po 2 godzinach.
Oby to nie był wyrostek. Kiedyś mnie tak bolało, wylądowałam na ip i stwierdzono zapalenie przydatkow. Mój mąż miał zapalenie wyrostka i ból był tak silny że chodzić nie mógł. Zdrówka dla Ciebie:)
 
Kurde mnie coś całą noc jakby bolał wyrostek. Myślałam że mnie do rana puści ale ból nadal się utrzymuje. Najgorzej jest żeby wstać z łóżka..jeszcze poczekam, moz3 mi przejdzie. Bo kiedyś miałam podobny ból i orzeszko po 2 godzinach.
Biedna :( a gdzie cie boli dokladnie? Bo ja mialam jakby z tylu,z przodu, pod zebrami i okazalo sie to kolką nerkową.. i tez nie chcialo przejsc.. dobe ponad sie meczylam i pojechalam na pogotowie,dali mi zastrzyk ketonalu..
 
Kurde mnie coś całą noc jakby bolał wyrostek. Myślałam że mnie do rana puści ale ból nadal się utrzymuje. Najgorzej jest żeby wstać z łóżka..jeszcze poczekam, moz3 mi przejdzie. Bo kiedyś miałam podobny ból i orzeszko po 2 godzinach.

Oj lepiej jak będziesz miała możliwość zbadaj to bo jak uderzy kiedyś i będzie sytuacja kryzysowa to może być nieciekawie. Lepiej działać od razu.
 
Tyle dobrego że nie tęsknią za fajna babcia :) moja teściowa to też gigantka ale na szczęście nie ma jak notorycznie utrudniać nam życia;)

No właśnie... A gdzie jeszcze maz i córki... oj wyzwanie mnie czeka coś czuje

Oby to nie był wyrostek. Kiedyś mnie tak bolało, wylądowałam na ip i stwierdzono zapalenie przydatkow. Mój mąż miał zapalenie wyrostka i ból był tak silny że chodzić nie mógł. Zdrówka dla Ciebie:)
Hyhy Michasia jej nie zna i nie pozna ,a Wiki zaluje ze ja zna i jest z nia spokrewniona.. ;) mezul ma to gdzies i ja w sumie tez mam ją gdzies ;)
 
reklama
Do góry