reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja przy młodej przerobiłam 23 wózki w rok! Najlepsze ze kupowałam używane i jeszcze sprzedawałam z zyskiem. Licze te wózki które były od momentu jak miała pół roku. Najbardziej pasował mi Quinny Buzz ale teraz mi się marzy Quinny Moodd i wiem ze zdania nie zmienie :D
 
reklama
Jeszcze na szczęście trochę czasu jest do wybrania modelu:) nie polecam tylko wersji 3w1 bo łupiny z takich kompletów nie są bezpieczne dla dzieciątka. Zreszta już za wczasu warto poczytać forum 8gwiazdek na fb lub wybrać się bezpośrednio do sklepu z profesjonalnym doradztwem:)
Również polecam blog 8gwiazdek. U nas młody jeździł tyłem do 3,5 roku.
Masz juz chyba upatrzony jakis model dla kolejnego dziecka? Ja myślałam (tak bardzo powoli, bez dokładniejszych analiz) o joie stage na isofixie. Fotelik do 25kg, z czego do 18kg rwf. I cena fajna jak na rwf.
U nas wózek będzie pewnie jakis używany i nie zamierzam wydać na niego zbyt dużo, ale fotelik nowy i porządny. Tutaj nie ma taryfy ulgowej.
 
Link do: Chiński kalendarz płci - jak zaplanować płeć dziecka? - Dzidziusiowo.pl
Tu macie kalendarz płci dziecka wg tej Chińskiej metody. I wg tej wersji obie ciąże poprzednie mi się potwierdzają a teraz wychodzi dziewczynka. W tym linku co jest wyżej wrzucony potwierdziła się pierwsza, druga nie a z trzeciej chłopak wyszedł [emoji23] na podstawie Ramziego dziewczyny tez powiedziały ze dziewczyna i moje przeczucie jest takie samo. Chyba jakoś psychicznie bym wolała dziewczynke bo z corka ciąże donosiłam, z synkiem straciłam :(
U mnie ciężko z tym kalendarzem.. Powiedzcie mi liczą się skończone lata... Ja zaszłam albo 30.09 albo 1.10 a 25 urodziny miałam 14.10 i patrzę na 24 czy na 25?? Bo niby jak na 24 to dziewczynka a jeśli na 25 chłopiec
 
reklama
Również polecam blog 8gwiazdek. U nas młody jeździł tyłem do 3,5 roku.
Masz juz chyba upatrzony jakis model dla kolejnego dziecka? Ja myślałam (tak bardzo powoli, bez dokładniejszych analiz) o joie stage na isofixie. Fotelik do 25kg, z czego do 18kg rwf. I cena fajna jak na rwf.
U nas wózek będzie pewnie jakis używany i nie zamierzam wydać na niego zbyt dużo, ale fotelik nowy i porządny. Tutaj nie ma taryfy ulgowej.

Wiesz, ja mam w domu 10 miesięcznego syna. Podpytam się czy mogłabym użyć jego łupiny, be safe izi go , a młodemu wymienić na axkida ? Bo już za chwile zmieniamy fotelik na następny. :)
 
Do góry