reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Hmmm... Kiedyś przeczytałam, żeby zrobić chłopaka, to mąż musi po same pomidory [emoji23][emoji23][emoji23]
Musisz sobie przypomnieć czy tak było [emoji28][emoji28]
Hahahah :D dobre!

Jak tak obserwuje inne pary to zauważyłam że zazwyczaj płeć dziecka sie powtarza w kolejnych ciążach....a w zdecydowanej mniejszości słyszę że ma ktoś parki.
Ej, zawsze jest nadzieja! :)

Dla synka mamy już imię, od razu wiedzieliśmy jakie chcemy a dla córki nie wiadomo ;)

Leżę już w łóżku i odpoczywam, zaraz idę spać.
 
reklama
Ja jestem z Torunia :) podobno bezapelacyjnie najlepsze miejsce to szpital ul. Biziela w Bydgoszczy, mogę podać numer tel.do rejestracji ;)
Z tym, że na nfz się nie łapie, prywatnie też...? Mój gin podał Citomed, Civis Vita lub dr Łukasiewicza, nie miałam styczności z żadnym z tych miejsc.
 
Z tym, że na nfz się nie łapie, prywatnie też...? Mój gin podał Citomed, Civis Vita lub dr Łukasiewicza, nie miałam styczności z żadnym z tych miejsc.
W Citomedzie byłam ostatnio robić wyniki badań krwi i moczu - też prywatnie.
Raczej nie ma co liczyć na refundacje :( trzeba mieć powyżej 35 lat lub obciążenia genetyczne w rodzinie (czy chore dziecko).
 
W Citomedzie byłam ostatnio robić wyniki badań krwi i moczu - też prywatnie.
Raczej nie ma co liczyć na refundacje :( trzeba mieć powyżej 35 lat lub obciążenia genetyczne w rodzinie (czy chore dziecko).
Niestety, na nfz chodzę tylko do rodzinnego ... Zawsze zastanawiam się kiedy skorzystam z nfz na cokolwiek więcej [emoji37] jak widać w ciąży też wszystko prywatnie.
Chyba zadzwonię jutro do Cito i wybadam temat[emoji5] dzięki
 
reklama
Ja juz w sumie mam jeden upatrzony i wiem ze chce wlasnie ten ale jeszcze inne tez sobie ogladam [emoji14]
Ja juz wybralam raczej na 100% Amelis Hugo tylko nie wiem ktora wersje dream czy joy[emoji1]

Jeszcze na szczęście trochę czasu jest do wybrania modelu:) nie polecam tylko wersji 3w1 bo łupiny z takich kompletów nie są bezpieczne dla dzieciątka. Zreszta już za wczasu warto poczytać forum 8gwiazdek na fb lub wybrać się bezpośrednio do sklepu z profesjonalnym doradztwem:)
 
Do góry