reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Jak zacznie się @ to 7.
U nas największym problemem jest to, że się tak mijamy. Owu wypada na czas moich popołudniówek, kiedy wracam po północy do domu. M. wtedy śpi, bo o 4:00 wstaje do pracy. Za nic nie daje rady wtedy. Próbowaliśmy.
Przydałby sie urlop na ten czas, mozecie pare dni wolnego wziąć? A moze na Święta sie uda trafić?
 
Asik 3mam kciuki zatem ;)
Co do testów ja teraz zrobiłam chyba z 10 więc spokojnie, to normalne albo my takie pomylone jesteśmy ;)

U mnie m. Się zbuntował i wyskakuje w najważniejszym momencie [emoji31] mówi że to za szybko i lepiej poczekać <foch>
 
Robiłam przez 4 dni i chyba któraś z dziewczyn miała rację że to mogła być biochemiczna :(wczoraj cień dziś już nic.. Poza tym rano delikatne plamienie...a okres był obfity przez 2 dni.także :(nie ma nic...
 

Załączniki

  • 15425363768291414897317.jpg
    15425363768291414897317.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 118
Robiłam przez 4 dni i chyba któraś z dziewczyn miała rację że to mogła być biochemiczna :(wczoraj cień dziś już nic.. Poza tym rano delikatne plamienie...a okres był obfity przez 2 dni.także :(nie ma nic...
Wiesz możliwe że to biochemiczna. Ciężko powiedzieć. W poprzedniej cyklu też miałam podobne podejrzenia u siebie bo miałam różne cienie na testach a @ przyszła w terminie. Nie wiem..
 
Robiłam przez 4 dni i chyba któraś z dziewczyn miała rację że to mogła być biochemiczna :(wczoraj cień dziś już nic.. Poza tym rano delikatne plamienie...a okres był obfity przez 2 dni.także :(nie ma nic...
Szczerze...to się trochę załamałam...co mam zrobić żeby sie udało chce iść mimo wszystko do lekarza ale co mu powiedzieć czy wy zażądałyscie jakiś leków żeby pomóc sobie czy jak...życzę powodzenia staraczki :-*i gratuluję tym które już się cieszą :-*:-*
 
reklama
Do góry