reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Dołączył(a)
18 Listopad 2018
Postów
5
Witam, jestem w 22 dniu cyklu , razem z chłopakiem staramy się o dziecko. Kochalismy się przed owulacją jak również w dniu owulacji i po owulacji. Jakieś 4 dni po owulacji zaczęły mocno boleć mnie piersi i stały się nabrzmiale. Od 3 dni mam mdłości, a już drugi dzień ból podbrzusza taki jak na okres. Śluzu nie dostrzegam na wkladce czy majtkach, ale ciągle mam uczucie mokrosci i jest w środku bardzo mokro. Temp ciała od dnia owulacji cały czas w granicach 36,8-37,1. Dodam, że mój cykl jest regularny i trwa 30-31 dni. Bardzo chciałabym być w ciąży, czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy te objawy mogą ją wskazywać? Wiem, że musze jeszcze poczekać na test, ale już nie mogę się doczekać jakiejkolwiek odpowiedzi. Pomożecie? :)
 
reklama
Masz jeszcze masę czasu do przewidywanego dnia miesiączki i musisz czekać. Na objawy jest stanowczo za wcześnie. Gdy kobieta bardzo chce zajśc w ciążę wiele objawów sobie wmawia. A więc nerwy na wodzy i czekaj.
 
Kiedy była owulacja? Trzeba poczekać co najmniej 8-12 dni do zagniezdzenia, wtedy zacznie rosnąć beta. Wcześniej nikt nic nie wywróży, bo nie ma szans na obiektywne objawy. A wszelkie objawy mogą oznaczać za równo ciąże jak i pms ☺
 
Owulacja była 9 listopada. Dziś jest 18 listopada. Cały czas boli mnie podbrzusze jak na okres. Ale nic mi się nie wydziela. Mdłości już mniejsze. Ale ból piersi cały czas jest i są zdecydowanie większe. Niestety temp ciała spada.. Przed miesiączka bardzo rzadko miałam takie objawy. Czasami podobolewaly mnie piersi ale nic więcej.
 
reklama
Owulacja była 9 listopada. Dziś jest 18 listopada. Cały czas boli mnie podbrzusze jak na okres. Ale nic mi się nie wydziela. Mdłości już mniejsze. Ale ból piersi cały czas jest i są zdecydowanie większe. Niestety temp ciała spada.. Przed miesiączka bardzo rzadko miałam takie objawy. Czasami podobolewaly mnie piersi ale nic więcej.
Temp spada, tzn? Mierzy się zawsze o tej samej porze po przebudzeniu, najlepiej przez cały cykl, inaczej to bez sensu.
Za 2-3 dni można bete zrobić.
 
Do góry