reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Cześć dziewczyny :) U mnie poprawa samopoczucia, prawie pozbyłam się przeziębienia i mogę w miarę funkcjonować. Niestety zbytnio nie mogę szaleć bo zaraz dostaję zadyszki i sapię jak stary dziad. Nie wiem co będzie później jak już brzuszek bardzo urośnie bo z tego co doktorka mówiła to ma być gorzej z oddychaniem, także ja już czekam na tą zimę żeby szybko przyszła i szybko poszła :)
A co do świąt i zimy to właśnie u nas prószy śnieg i robi się biało!

Tak poczytałam Wasze posty o porodach i trochę się przeraziłam i zaczęłam coraz bardziej o tym myśleć. Pierwszy poród, więc człowiek nie wie co go może czekać.

@Heda możesz podać przepis na tą miksturę :) Lubię takie domowe eliksiry!


A co w takim pudełku się dostaje? :)
Wiem że są różne w moim akurat był krem sudocrem, smoczek do butelki lovi, pampersy i cała masa próbek
 
Ale Wam zazdroszcze tego śniegu, ja to bym chciała chociaz jeden tydzien biały w całej zimie i byłoby super:)
Juz odliczam godziny do wizyty w środę:D
 
Powodzenia na wizytach :) trzymam kciuki. Ja dzisiaj czuje brzuch przy kazdym ruchu. Miala ktoras z Was problem ze spojeniem lonowym ? Czy ginekolog jest w stanie sprawdzic czy sie nie rozchodzi? Z kazdym dniem przy chodzeniu, obracaniu boli bardziej. Moze to normalne, nie wiem
 
Powodzenia na wizytach :) trzymam kciuki. Ja dzisiaj czuje brzuch przy kazdym ruchu. Miala ktoras z Was problem ze spojeniem lonowym ? Czy ginekolog jest w stanie sprawdzic czy sie nie rozchodzi? Z kazdym dniem przy chodzeniu, obracaniu boli bardziej. Moze to normalne, nie wiem
Mnie bolało bardzo ale nic się z nim nie działo. Poprostu pracowało. Ginekolog powinien sprawdzić jak mu powiesz ze bardzo boli. Może się rozejsc przecież.
 
Hej! Trzymam kciuki za wszystkie wizyty w tym tygodniu! :)

Jak odczuwacie ból spojenia? Boli bardziej z przodu z tylu czy jak? :p Mnie jeśli już to pobolewa kość ogonowa i okolice bo mam mocno odstajaca do tyłu.
 
Ja się na pierwszy poród nie nastawiałam, wychodziłam z założenia że będzie ok, co prawda niestety szybko u mnie nie było bo 15h :p w trakcie myślałam już żeby mnie ktoś dobił, bo mam dość. Mąż zestresowany namawiał lekarza żeby mi zrobił cc, bo cierpię :p na co.lekarz że nie cierpię a rodze :-D wtedy też już marzyłam w pewnym momencie, żeby mnie pocieli ale już żeby się to skończyło. A do dziś jestem wdzięczna lekarzom, że się nie ugieli i w końcu urodziłam sn. Co do bólu, o dziwo nie pamiętam, ale na ostatnie 3 godz porodu dostałam zzo i poszłam spać, obudziłam się na parte

Mnie ani pierwszym razem ani teraz spojenie nie boli, za to czuję ciągnięcie w więzadłach.

Powodzenia na wizytach, ja mam jutro połówkowe, zobaczymy czy potwierdzi już na 100% chłopaka
 
Hej! Trzymam kciuki za wszystkie wizyty w tym tygodniu! :)

Jak odczuwacie ból spojenia? Boli bardziej z przodu z tylu czy jak? :p Mnie jeśli już to pobolewa kość ogonowa i okolice bo mam mocno odstajaca do tyłu.
No boli tam gdzie spojenie ;) od przodu. Ja w pierwszej ciąży miałam na kości ogonowej guzka z ropą to też hardcore :laugh2:
Przypadłości ciazowych jest od piernika. No i te nieszczęsne hemoroidy:confused2:
 
Hej:) zaczynamy 19/20 tydzień. Ruchy już są porządnie wyczuwalne mniej więcej o stałych porach:) mąż ma pracę wyjazdowa i w domu jest dość rzadko:( chciałam mu pokazać jak na ręce czuć jak dziecko kopię :) a tu mąż był dwa dni i dziecko dwa dni nie ruszało się. Mąż wyjechał a w brzuchu chyba balanga była :p wizyta połówkowa dopiero 26.11 ale to u lekarza który zrobi to w 2 minuty :p jak mąż wróci idziemy prywatnie na porządne badanie we dwoje :)
 
reklama
Do góry