reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog - Zielona Góra i okolice

Hej kobiety. Czy ktoś tu jeszcze zagląda?? Potrzebuje jakiegoś dobrego gina do prowadzenia ciąży w Zielonej lub okolicach najlepiej pracującego w szpitalu.

Mogę polecić szczerze doktor Dołege- Krzemieńska - gabinet Niepodległości 16 - bardzo otwarta, kompetentna lekarka, nie patrzy na zegarek, tylko słucha pacjentki, wyjaśnia i radzi - zleca wszystkie badania (rowniez prenatalne), nic nienbagatelizuje. Jestem w12 tygodniu ciąży, od początku pod okiem tej Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona!
 
reklama
Witam Was :-) noe wiem czy ktoras tu jeszcze zaglada... ale mam pytanie..
Znacie moze kogos kto dobrze leczy w sprawach nieplodnosci i przyjmuje w szpitalu u nas w Zg?
 
Do góry