reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
No tak, pamiętam że namowilas lekarzy.:-D;)
Ja też nie lubię,miałam nadzieję że dziś do domku. A tu nic,wyniki im się nie podobają. Muszę leżeć do jutra.:hmm:
 
Mi się wydaje, że co najmniej te trzy dni bedziesz, bo to jest takie ich minimum.:hmm: Ja miałam w zeszłej ciąży sterydy, ale to było połączone z zabiegiem więc byłam ponad tydzień razem.
 
@Necia0, @Alina1987 hej dziewczyny co tam u Was? Jak Wasze ROCZNIAKI? [emoji4]

U nas coraz bystrzejsi... Juz zaczynają sie pierwsze bitwy i kłótnie o zabawki.

Ktoś tu pisal o sesji. Ja również polecam bo to cudowna pamiątka.
Wrzucam zdj z sesji noworodkowej i rocznej
13.12 minie rok i powiem Wam dziewczyny ze przy bliźniakach czas Zdecydowanie za szybko leci...
IMG_20181211_084109.jpeg
IMG_20181211_084125.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_20181211_084109.jpeg
    IMG_20181211_084109.jpeg
    61,9 KB · Wyświetleń: 734
  • IMG_20181211_084125.jpeg
    IMG_20181211_084125.jpeg
    67,6 KB · Wyświetleń: 887
@Necia0, @Alina1987 hej dziewczyny co tam u Was? Jak Wasze ROCZNIAKI? [emoji4]

U nas coraz bystrzejsi... Juz zaczynają sie pierwsze bitwy i kłótnie o zabawki.

Ktoś tu pisal o sesji. Ja również polecam bo to cudowna pamiątka.
Wrzucam zdj z sesji noworodkowej i rocznej
13.12 minie rok i powiem Wam dziewczyny ze przy bliźniakach czas Zdecydowanie za szybko leci... Zobacz załącznik 923913Zobacz załącznik 923914
Cudni są. Adunia a jaka dysproporcja wagowa bo u mnie Filip już 12 kg a Ninka 9. Chodzą już? Boże jak ten czas leci u mnie roczek za miesiąc 19.01.
 
[/QUOTE] powiem Wam dziewczyny ze przy bliźniakach czas Zdecydowanie za szybko leci... [/QUOTE]

Chciałbym kiedyś móc powiedzieć coś podobnego.... UU nas idzie 5 miesiąc..... i wciąż jest ciężko, czas zdecydowanie idzie za wolno, każdy dzień odhaczam i z utęsknieniem czekam na 1 rok.... bo podobno już wtedy z górki,.... oby tak było ;)
 
reklama
Cudni są. Adunia a jaka dysproporcja wagowa bo u mnie Filip już 12 kg a Ninka 9. Chodzą już? Boże jak ten czas leci u mnie roczek za miesiąc 19.01.
U nas na bilansie na 9 miesięcy Oliwia miała 9600 i 81 cm a Filip 10900 i 80cm a jak sie urodzili to Oliwia była wieksza. Chodzą od mebla do mebla od ściany do ściany. Hihi to spora różnica u Was te Filipy chyba kochają jedzonko [emoji39][emoji848][emoji85]
 
Do góry