reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbyt wolna akcja serca dzidziusia 21 tc

reklama
Dzieki wielkie dziewczyny !!! Powoli zaczynam wierzyć ze będzie dobrze chociaż niepokój cały czas jest i będzie. W Warszawie na pewno są najlepsi specjaliści ale mam daleko bo jestem z Podkarpacia i przy mojej szyjce jak same wiecie podróż nie jest zalecana. Ale jak nikogo nie znajdę bliżej to pakuje się i jadę. A może ktoś słyszał o dobrym kardiologu wykonującym echo serca płodu w Krakowie? Cały czas się zastanawiam dlaczego żaden z lekarzy którzy konsultowali mnie wczoraj nie zalecił dalszej diagnostyki serduszka ...
Katarzyna Pośpiech - Gąsior. Przyjmuje w Krakowie na ul. Tynieckiej. Bardzo dobry specjalista od echa serduszka płodu. Koniecznie się umów i trzymam kciuki!
 
Melduje co u mnie @margotka- dziekuje Ci jeszcze raz za namiar!!!!! Mam termin do dr Pośpiech -Gąsior na 4.01. Magia świat sprawiła ze stres trochę opadl. Dzieki moim kochanym dzieciakom ( mam już parke)no i mężowi nie było jak się smucić podczas świętowania wiec trochę wyluzowałam. Ale po świętach czarne myśli wróciły. Wczoraj dzieki znajomemu odbyłam konsultacje telefoniczna z kardiochirurgiem dziecięcym z Łodzi, opisałam sytuacje na co on stwierdził ze to jest bardzo niepokojące, żeby koniecznie zrobić echo. Dosłownie zaczęło mnie trząść z nerwów i wiedziałam ze nie uspokoję się póki nie sprawdzę jak najszybciej co u dzidziusia słychać. Obdzwoniłam pół miasta aż w końcu jakiś lekarz zlitował się i kazał przyjechać. Okazało się ze to specjalista od usg genetycznych, bardzo dokładnie oglądnął serduszko, anatomię, przepływy, itd i stwierdził ze wszystko jest w jak najlepszym porządku. Podejrzewa ze ucisk głowicy na dziecko spowodował spowolnienie akcji serca, ze to ponoć często się zdarza. A wiec jestem już w miarę spokojna, echo w Krakowie oczywiście zrobie dla swojego spokoju chociaż ten lekarz nie uważał żeby to bylo konieczne. Dzieki dziewczyny za wsparcie i pomoc !!!
 
Melduje co u mnie @margotka- dziekuje Ci jeszcze raz za namiar!!!!! Mam termin do dr Pośpiech -Gąsior na 4.01. Magia świat sprawiła ze stres trochę opadl. Dzieki moim kochanym dzieciakom ( mam już parke)no i mężowi nie było jak się smucić podczas świętowania wiec trochę wyluzowałam. Ale po świętach czarne myśli wróciły. Wczoraj dzieki znajomemu odbyłam konsultacje telefoniczna z kardiochirurgiem dziecięcym z Łodzi, opisałam sytuacje na co on stwierdził ze to jest bardzo niepokojące, żeby koniecznie zrobić echo. Dosłownie zaczęło mnie trząść z nerwów i wiedziałam ze nie uspokoję się póki nie sprawdzę jak najszybciej co u dzidziusia słychać. Obdzwoniłam pół miasta aż w końcu jakiś lekarz zlitował się i kazał przyjechać. Okazało się ze to specjalista od usg genetycznych, bardzo dokładnie oglądnął serduszko, anatomię, przepływy, itd i stwierdził ze wszystko jest w jak najlepszym porządku. Podejrzewa ze ucisk głowicy na dziecko spowodował spowolnienie akcji serca, ze to ponoć często się zdarza. A wiec jestem już w miarę spokojna, echo w Krakowie oczywiście zrobie dla swojego spokoju chociaż ten lekarz nie uważał żeby to bylo konieczne. Dzieki dziewczyny za wsparcie i pomoc !!!
Bardzo się cieszę że masz tak szybko termin. Pani doktor jest bardzo dokładna. Ja do niej trafiłam jak synek miał jakąś plamkę i coś z zastawka gdy byłam w 35 tc. Mimo późnej ciąży podjęła się badania, sprawdziła wszystko co do milimetra. Na szczęście wszystko było dobrze. Koniecznie daj znać jeszcze po wizycie!
 
Tez się cieszę ze tylko niecały tydzień został. Dam znac . A jak serduszko synka? Mam nadzieje ze wszystko dobrze!
 
reklama
Do góry