reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

reklama
BRAVO Maciusiu! :-):-D Najbardziej podoba mi sie to tciii :-D:-D:-D


Oliwka tez robi ze mna pranie tyle ze ja mam normalna pralke (nie ta do ktorej wklada sie od gory) i Oliwia nie raz sama mi wyciaga z niej pranie lub wklada :dry::-D a podrodze wyczysci swiezo wyprana bluzka cala lazienke :baffled:
Z nowych slow pojawilo sie u niej bleble-to jest Jej taki malenki mis, czemu go tak nazwala nikt nie wie :eek::-Dtym bardziej ze na wszystkie misie wola mia :-)

Jak puszcza baczki lub chce kupke to wola pru! :-p:-D
Jak jest glodna to wola AM AM!
Na samochody i rowerek wola brum!
Dziadek to dziadzia, a dzieci to dzidzi :tak:
Jej lalka Zuzia to ZIAZIA :-D:-D:-D:-D
A kroliczki ktore uwielbia to cik cik (kic kic na odwrot :rofl2: ) :-D
Kotek robi mia.
Piesek ha ha.
Owieczka be.
Krowka mu.
Osiolek ija :-D
No i najwazniejsze to ze kurka robi ko ko :happy2:

Jak cos Jej smakuje lub jest glodna to masuje sie po brzuszku i mowi "mmmmm" :-p
Przy podskokach wola opsa.
 
1. Wyciagnelm Zuzi kilka dni temu akcesoria do Jej bobasowej lalki. ;-) No i Moja Coreczka bierze lyzeczke i naklada na nia na niby cos z talerzyka,sprawdza buzia,czy nie jest gorace i daje lali,mowiac "Am". :-D :-D :-D A pozniej daje lali butelke,zeby sie napila,haha! :-D
Jak juz lala zje i wypije :cool2:,to Zuzia jezdzi z nia po domku wozeczkiem. :-D Pewnie to jakis spacerek. :-D :-p

2. Na dzisiejszy snieg za oknem,zareagowala: "Ooooooo! :szok: Ahhhh!". :-D

3. Od wczoraj chodzi po domku i pokazuje na wszystko paluszkiem,mowiac "Co to" albo "Daj to". :-D :-D :-D
 
polecam baję "happy feet - tupot małych stóp" o pingwinkach. Kacpuś przy niej śpiewał i tańczył razem z tymi pingwinami a rzadko coś go tak wciąga... tylko potem pół nocy śpiewał...ale to wina tego ze po szczepieniu jest taki troszkę nieswoj jeszcze i do tego idą wszystkie 4 dwójeczki... i ma takie zmiany nastroju ze raz placze a za 30 sek smieje sie jak szalony potem jest histeria a za chwile spiewa... normalnie zglupiec można...
 
polecam baję "happy feet - tupot małych stóp" o pingwinkach. Kacpuś przy niej śpiewał i tańczył razem z tymi pingwinami

HA Ha dokładnie to samo miałam z Michasiem, szok poprostu :szok: ta bajka chyba cos w sobie ma, że dzieci tak ją lubią. Michaś przetańczył calutki film. Rewelacja, równiez polecam:tak:

Maciusiu! Twoje "tciii" jest super!
Oliwko super postępy, Michaś jeszcze nie potrafi tak dużo mówić :tak: Mądrala z Ciebie! :tak:

Zuziu Ty to dopiero mała spryciula jesteś, żeby taka mała dziewczynka już się lalkami umiała zajmować, rozwaliło mnie zupełnie to próbowanie czy aby nie gorące :tak::-) super :tak:, jestem pod wrażeniem :tak::-)
 
reklama
Zuziu Ty to dopiero mała spryciula jesteś, żeby taka mała dziewczynka już się lalkami umiała zajmować, rozwaliło mnie zupełnie to próbowanie czy aby nie gorące :tak::-) super :tak:, jestem pod wrażeniem :tak::-)

Ja rowniez jestem pod wrazeniem :szok::-)

HA Ha dokładnie to samo miałam z Michasiem, szok poprostu :szok: ta bajka chyba cos w sobie ma, że dzieci tak ją lubią. Michaś przetańczył calutki film. Rewelacja, równiez polecam:tak:

No to chyba musze zaopatrzyc sie w ta bajeczke, skoro tak goraco ja polecacie ;-):-)

Oliwko super postępy, Michaś jeszcze nie potrafi tak dużo mówić :tak: Mądrala z Ciebie! :tak:

Madrala to delikatne ujecie mojej Corenki ;-):-p:-D:-D
 
Do góry