reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Jutro będziemy mieli CC koło 10
trzymam kciuki :) to już chyb 38 tc. u Ciebie ? także może i fajnie, że ominie Cię to oczekiwanie ... ja modliłam się o poród po 38 tc. a urodziłam 40 tc. i 3 dniu :)
W tym tygodniu zaczyna się 40 tydzień koniec 39 mam termin mamy na 15 ale jutro cięcie bo mnie dół brzucha boli ciśnienie mam i pierwsza CC to druga też
 
Dziewczyny jak to jest z tym fishem? On nie daje 100% pewności, tak jak zwykłą amniopunkcja? Jestem przed amniopunkcja i głupieje. Nie wiem, co mam robić
 
patipaula już pewnie po badaniu :)

Basiula już w trakcie albo rozpakowana :)

Dziewczyny jak to jest z tym fishem? On nie daje 100% pewności, tak jak zwykłą amniopunkcja? Jestem przed amniopunkcja i głupieje. Nie wiem, co mam robić
To chyba nie jest 100% ale muszą się wypowiedzieć dziewczyny co brały. 100% to nigdy nie ma :)
 
reklama
Dopiero wracam. Spędziłam w Invikcie 2 godziny łącznie z badaniem. Po badaniu chyba nerwy mi puściły. Zaczęłam się cała trzesc. Przyszedł lekarz i anestezjolog. Więc godzinę leżałem sobie w sali. Zastrzyk z imnoglobiny nie bolał. Bardzo powoli mi go robiła. Pan doktor wbił się za pierwszym razem, ominął łożysko A mam na przedniej ścianie. Płyn był bardzo ładny.
 
Do góry