reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
A ja w przeciwieństwie do was tym razem czekam na @ , jeszcze z 8 dni.
@będzie oznaczać początek stymulacji owulacji do inseminacji [emoji23][emoji23]ale mi się zrymowało.
Naturalnie to mi się nawet nie chce próbować już. Nie ma szans.
Dziś mam doła i myślę a co jak się nie uda? Masakra
 
No to zaczynam 8 cs. Przyszła wredota ale już rano wiedziałam bo temperatura dalej spadła do mojej podstawowej czyli 36.41. Wszystko jak w zegarku - @, temperatura, owulacja, fazy cyklu - książkowo - tylko k..ź.a jakoś ciąża nie chce być książkowo [emoji52][emoji2955][emoji848][emoji25][emoji25][emoji25]
 
A ja w przeciwieństwie do was tym razem czekam na @ , jeszcze z 8 dni.
@będzie oznaczać początek stymulacji owulacji do inseminacji [emoji23][emoji23]ale mi się zrymowało.
Naturalnie to mi się nawet nie chce próbować już. Nie ma szans.
Dziś mam doła i myślę a co jak się nie uda? Masakra
Uda się!!!! Zobaczysz że już niedługo będziecie szczęśliwymi i wspaniałymi rodzicami
 
reklama
A ja w przeciwieństwie do was tym razem czekam na @ , jeszcze z 8 dni.
@będzie oznaczać początek stymulacji owulacji do inseminacji [emoji23][emoji23]ale mi się zrymowało.
Naturalnie to mi się nawet nie chce próbować już. Nie ma szans.
Dziś mam doła i myślę a co jak się nie uda? Masakra

Kochana domyślam się, że pewnie po wielu już próbach i nadziejach nie łatwo Ci teraz... Ale musisz wierzyć, że tym razem się uda! Wiara czyni cuda, a pozytywne nastawienie to podstawa!
 
Do góry