reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Klamka82

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Marzec 2018
Postów
122
Cześć dziewczyny, mam 36lat, 12letnią już córkę i nieśmiało rozpoczynam wątek październik 2019. Mam termin na 3.10.19.
Dwa lata starań i niespodzianka na badaniu krwi 24.01 beta 137mlU a 28.01 już 1328mlU więc może się uda.
Plamiłam przez 6 dni na brązowo ale już czysto.
Luteina 3x2 pod język.
Na razie zupełnie bezobjawowo jeżeli nie liczyć bolących piersi. :)
Piszcie kiedy u Was pojawiły się 2 kreski albo beta, jakie macie objawy?
 
reklama
Cześć dziewczyny, mam 36lat, 12letnią już córkę i nieśmiało rozpoczynam wątek październik 2019. Mam termin na 3.10.19.
Dwa lata starań i niespodzianka na badaniu krwi 24.01 beta 137mlU a 28.01 już 1328mlU więc może się uda.
Plamiłam przez 6 dni na brązowo ale już czysto.
Luteina 3x2 pod język.
Na razie zupełnie bezobjawowo jeżeli nie liczyć bolących piersi. :)
Piszcie kiedy u Was pojawiły się 2 kreski albo beta, jakie macie objawy?
Cześć :) ja czekam na testowanie do jutra, termin @ był na dziś ale obawiam się że nic z tego, mam nadzieję że też będę październikowa [emoji3590] jestem już po jednej stracie w 7tc, 9 stycznia minął rok.. Mam taką nadzieję że się udało.. Ale z drugiej strony ból brzucha jak na @ i wszystkie inne objawy.
 
Cześć :) Jestem Ola, od wczoraj lat 30, dwoje dzieci na stanie i wygląda na to że trzecie w brzuszku ;) to był nasz pierwszy strzał i aż się dziwię że się udało ;) na razie tylko dwa testy. Z objawów bolące piersi, lekkie mdłości i mniej powera. Wizytę mam dopiero 18.02. Z jednej strony zastanawiam się czy nie umówić się gdzieś wcześniej, z drugiej strony wtedy już będzie widać serduszko, więc może poczekam. Z moich wyliczeń termin na 7.10. :)
 
Cześć :) Jestem Ola, od wczoraj lat 30, dwoje dzieci na stanie i wygląda na to że trzecie w brzuszku ;) to był nasz pierwszy strzał i aż się dziwię że się udało ;) na razie tylko dwa testy. Z objawów bolące piersi, lekkie mdłości i mniej powera. Wizytę mam dopiero 18.02. Z jednej strony zastanawiam się czy nie umówić się gdzieś wcześniej, z drugiej strony wtedy już będzie widać serduszko, więc może poczekam. Z moich wyliczeń termin na 7.10. :)
A jak na początku, bóle brzucha i objawy jak na @ były czy nie? Ja dziś testuje więc być może nie będę październikowa :(
 
A jak na początku, bóle brzucha i objawy jak na @ były czy nie? Ja dziś testuje więc być może nie będę październikowa :(
Ciężko mi porównywać, bo po dwóch porodach dużo mi się pozmieniało, m.in. nie boli mnie brzuch przed okresem ;) teraz czasem czuje delikatne pobolewanie, ale serio delikatne. Pamiętaj że każdy organizm jest inny, każda ciąża jest inna. Mnie w drugiej ciąży np kompletnie nie bolały piersi, bo byłam tuż po odstawieniu synka. Zrób test, najlepiej z samego rana i będziesz wiedzieć :)
 
Witam się i ja. Jestem Kasia, w kwietniu skończę 29 lat. Mam córke Lenke, która również jest z kwietnia i w tym roku skończy 3 latka. I okazało się, że w brzuszku rośnie #2, wstępnie z obliczeń termin porodu przypada na 8.10.2019 :) wczoraj, w drugim dniu spodziewanej @ zrobiłam test i wyszedł pozytywnie i podobnie jak u którejś z Was był to cudowny, "złoty" strzał :D wczoraj byłam na pobraniu krwi pod kątem bety, jutro odbiorę wynik i dopiero zamierzam umawiać się na wizytę do ginekologa.
 
To i ja nieśmiało napiszę :D
Jestem mamą Antosia, który ma 14 miesięcy. W drodze fasolka nr 2 :D
Najpierw dwa testy pozytywne. W poniedziałek beta 555, dzisiaj 1393 :)
Z moich obliczeń z OM termin wypada na 03.10, tak więc jeszcze może się okazać, że jednak będę wrześniową mamą :D
Wizytę u ginekologa mam w poniedziałek.
 
reklama
To i ja nieśmiało napiszę :D
Jestem mamą Antosia, który ma 14 miesięcy. W drodze fasolka nr 2 :D
Najpierw dwa testy pozytywne. W poniedziałek beta 555, dzisiaj 1393 :)
Z moich obliczeń z OM termin wypada na 03.10, tak więc jeszcze może się okazać, że jednak będę wrześniową mamą :D
Wizytę u ginekologa mam w poniedziałek.
Z Lenką miałam termin na 12 maja a urodziłam 29 kwietnia [emoji14] także nie ma zasady. My wszystkie z terminem na początek października możemy urodzić we wrześniu :D
 
Do góry