reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Paulina nie można się nakręcać, bo to akurat nic dobrego :) oczywiście trzymam kciuki, aby beta wyszła wysoko, a test robisz?
U mnie też z objawów głównie senność i momentami takie zaklucie w podbrzuszu.
 
reklama
Ano właśnie ja miałam objawy przed testem, wręcz niemożliwe. Tak samo jak koleżanka dwie pierwsze ciążę miałam dość znienacka ;) a teraz było planowane, więc od początku inaczej. Już dzień po owulacji było mi niedobrze haha. Ale wtedy mogło się złożyć kilka rzeczy na to. Zresztą to jest po prostu nierealne żebym już miała mdłości. Ale powtarzały się one codziennie. Potem doszły piersi (jeszcze 10 dni przed planowanym okresem). Najpierw myślałam że sobie wkręcam ale potem już byłabym prawie pewna że to ciążowe. 3 dni przed spodziewanym okresem pierwszy test z bladą kreską, po dwóch dniach drugi z mocniejszą. Bety nie robiłam. Na wizyte jestem umówiona w 7 tc.

Co do porodów to pierwszy syn miał być czerwcowy a urodził się w maju, drugi styczniowy urodził się w grudniu ;) obydwa sn, obydwa porody szybkie. 3h na porodówce ;) ciekawe jak będzie tym razem :)
 
Ja też żadnych objawów nadal nie mam a dzisiaj wchodzę w 6tc.
W sobotę wizyta u gina, nie mogę się doczekać.
Też pierwsze dziecię w wieku 23 lat i wszystko na szybko, nawet nie wiedziałam co to badanie bety :)
A teraz jest tak świadomie, 2 lata walki o drugie i tyle się nauczyłam że mogłabym ginekologiem zostać :)
Ta ciąża będzie inna, to wiem na pewno.
Poprzednia przenoszona o 14 dni więc wszystko możliwe :)
Trzymam kciuki za wyniki bety dziewczyny! Czekamy tutaj na dobre wieści.
 
Ostatnia edycja:
Klamka a to u mnie raczej odwrotnie, przy pierwszej ciąży już tutaj na forum byłam zalogowana, więc byłam "oświecona" w temacie badań, testów owu itp i starania dłużej trwały niż tym razem. Teraz to nawet nie mogę określić tego mianem starań, bo rozmawialiśmy z mężem o tym, że przydałoby się Lence rodzeństwo i dobrze, żeby nie było dużej różnicy wieku i bach. Jeszcze nie chce przechwalac, bo potwierdzi się wszystko na wizycie u gina. :)
 
Klamka a to u mnie raczej odwrotnie, przy pierwszej ciąży już tutaj na forum byłam zalogowana, więc byłam "oświecona" w temacie badań, testów owu itp i starania dłużej trwały niż tym razem. Teraz to nawet nie mogę określić tego mianem starań, bo rozmawialiśmy z mężem o tym, że przydałoby się Lence rodzeństwo i dobrze, żeby nie było dużej różnicy wieku i bach. Jeszcze nie chce przechwalac, bo potwierdzi się wszystko na wizycie u gina. :)
Ja na forum tutaj dopiero po kilku miesiącach w pierwszej ciąży się zarejestrowałam :)
 
reklama
Ja też żadnych objawów nadal nie mam a dzisiaj wchodzę w 6tc.
W sobotę wizyta u weta, nie mogę się doczekać.
Też pierwsze dziecię w wieku 23 lat i wszystko na szybko, nawet nie wiedziałam co to badanie bety :)
A teraz jest tak świadomie, 2 lata walki o drugie i tyle się nauczyłam że mogłabym ginekologiem zostać :)
Ta ciąża będzie inna, to wiem na pewno.
Poprzednia przenoszona o 14 dni więc wszystko możliwe :)
Trzymam kciuki za wyniki bety dziewczyny! Czekamy tutaj na dobre wieści.
Wizyta u weta? [emoji23] rozbawiło mnie to ;)
Cieszę się dziewczyny i gratuluję :) ja bety nie robię bo w sumie nawet nie wiem co by mi to dało. To że jestem w ciąży to jestem pewna. Nie jestem pewna czy wszystko będzie dobrze, ale to i tak ode mnie nie zależy, więc poczekam już na serduszko :)
 
Do góry