reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Z Lenką miałam termin na 12 maja a urodziłam 29 kwietnia [emoji14] także nie ma zasady. My wszystkie z terminem na początek października możemy urodzić we wrześniu :D
U mnie pewnie będzie druga cesarka ze względu na krótki odstęp czasu (pierwsze cięcie nagłe przy porodzie sn) więc z tego co wiem na planowaną cc umawia się jakoś tydzień przed terminem. Więc wrzesień jak nic :p
no ale u nas na listopadówkach 2017 też się zaczęły porody już we wrześniu ;)
Mój syn za to był punktualny i w dniu terminu o północy mnie obudził :D
 
reklama
U mnie pewnie będzie druga cesarka ze względu na krótki odstęp czasu (pierwsze cięcie nagłe przy porodzie sn) więc z tego co wiem na planowaną cc umawia się jakoś tydzień przed terminem. Więc wrzesień jak nic [emoji14]
no ale u nas na listopadówkach 2017 też się zaczęły porody już we wrześniu ;)
Mój syn za to był punktualny i w dniu terminu o północy mnie obudził :D
Też miałam cesarke, ze względu na brak rozwarcia. Mi lekarz wtedy powiedział, żeby się ok. 1,5 roku z drugą ciążą wstrzymać. Wstrzymałam się prawie 3, więc chyba spoko, a czy będzie druga cesarka to się okaże. Zastanawiam się tylko jak to jest z tą blizna przy drugiej ciąży. Czy to nie ma jakiś problemów, że się może rozejsc albo coś w tym stylu.
 
Też miałam cesarke, ze względu na brak rozwarcia. Mi lekarz wtedy powiedział, żeby się ok. 1,5 roku z drugą ciążą wstrzymać. Wstrzymałam się prawie 3, więc chyba spoko, a czy będzie druga cesarka to się okaże. Zastanawiam się tylko jak to jest z tą blizna przy drugiej ciąży. Czy to nie ma jakiś problemów, że się może rozejsc albo coś w tym stylu.
Pewnie jakaś tam możliwość komplikacji jest, ale myślę, że jak blizna była kontrolowana i wszystko jest z nią ok to raczej nie ma się co martwić ;)
U mnie rozwarcie szło ekspresem o 4 jak przyjechaliśmy na izbe przyjęć to miałam 2cm a o 6 już prawie 8, ale tętno syna bardzo zaczęło spadać. Okazało się przy cc, że był trzy razy owinięty pępowiną i tak go mocno trzymała, że się podduszał... Plus źle się zaczął wstawiać w kanał. No ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło :)
 
Pewnie jakaś tam możliwość komplikacji jest, ale myślę, że jak blizna była kontrolowana i wszystko jest z nią ok to raczej nie ma się co martwić ;)
U mnie rozwarcie szło ekspresem o 4 jak przyjechaliśmy na izbe przyjęć to miałam 2cm a o 6 już prawie 8, ale tętno syna bardzo zaczęło spadać. Okazało się przy cc, że był trzy razy owinięty pępowiną i tak go mocno trzymała, że się podduszał... Plus źle się zaczął wstawiać w kanał. No ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło :)
O matko 3 razy :o to faktycznie.. No ale najważniejsze, że wszystko się dobrze zakończyło :)
 
Napiszcie jakie były / są objawy waszej wczesnej ciąży. Ja mam dwie ciaze za sobą ale wtedy miałam 23 i 25 lat. Spóźnił się okres . Zrobiłam test i wyszło. A teraz wsluchuje się w swoje ciało ... wczytuje sie jak to się odbywa . Zupełnie na nowo. Wcześniej nie było na to czasu... młodość rządzi się swoimi prawami .... było jakoś prościej.... obecnie mam w domu 8 i 10 latke. Boję się 3 cieciej ciąży Ale.jestem podekscytowana jak nigdy wcześniej ... a w.duszy mówię (oby się udało ) tylko cii przed resztą świata
 
reklama
Napiszcie jakie były / są objawy waszej wczesnej ciąży. Ja mam dwie ciaze za sobą ale wtedy miałam 23 i 25 lat. Spóźnił się okres . Zrobiłam test i wyszło. A teraz wsluchuje się w swoje ciało ... wczytuje sie jak to się odbywa . Zupełnie na nowo. Wcześniej nie było na to czasu... młodość rządzi się swoimi prawami .... było jakoś prościej.... obecnie mam w domu 8 i 10 latke. Boję się 3 cieciej ciąży Ale.jestem podekscytowana jak nigdy wcześniej ... a w.duszy mówię (oby się udało ) tylko cii przed resztą świata
Objawy przed testem? Raczej żadne. No może jedynie senność. Nie ma się co nakręcać tylko poczekać do terminu spodziewanego okresu i jeżeli się nie pojawi to zrobić test. Ewentualnie zamiast testu beta hcg w laboratorium. I wszystko będzie jasne.
 
Do góry