reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny dzis bede miec szew. Blagam o kciuki modlitwy co tylko sie da !!! Posiew jest czysty !!!
W sensie hodowalo sie.... wyhodowala sie bardzo duza ilosc natrualnej flory fizjologicznej anwet lekarz w szoku zr mam jej tam tak duzo..
Boje sie... ! Oby bylo dobrze
Kochana trzymam mocno kciuki.To normalne,że się boisz.Ja całą drogę na salę operacyjną i na operacyjnej płakałam.Teraz będzie tylko dobrze:)
 
reklama
Super wieści! Trzymam kciuki za szew i mam nadzieję, ze to już koniec Twoich zmartwień!

A ja dziś mam kontrolne usg, mierzymy się. Oby okazało się, że coś podrósł, bo jak nie, to nie wiem, co będzie. Ale mam jakieś takie złe przeczucie :([/QUOTE Który tydzień u C
Super wieści! Trzymam kciuki za szew i mam nadzieję, ze to już koniec Twoich zmartwień!

A ja dziś mam kontrolne usg, mierzymy się. Oby okazało się, że coś podrósł, bo jak nie, to nie wiem, co będzie. Ale mam jakieś takie złe przeczucie :(
A który tydzień u Ciebie i ile ważyło dziecko ostatnio? też się martwię,bo mam mały brzuch i dziecko też drobne.W 29 tyg.ważył 1355 i dziewczyny z oddziału które też miały usg mówiły,że to bardzo mało a lekarz powiwdział,że idealna waga.No i jakoś mi to tak w głowie siedzi.
 
Dziewczyny dzis bede miec szew. Blagam o kciuki modlitwy co tylko sie da !!! Posiew jest czysty !!!
W sensie hodowalo sie.... wyhodowala sie bardzo duza ilosc natrualnej flory fizjologicznej anwet lekarz w szoku zr mam jej tam tak duzo..
Boje sie... ! Oby bylo dobrze
O jak dobrze z tym posiewem:) Rozumiem Cię, że się boisz to normalne ale obudzisz się i już będzie spokój.
 
Ja oszaleje z tymi bakteriami. Nosz cholera... Przy zdjeciu pessara moja gin zrobila mi znowu posiew z kanału szyjki macicy. To bylo w piątek. Dzis odebrałam wyniki wyszedl koagulazoujemny. Wzrost nieliczny. Dzwonię więc do laboratorium i proszę o antybiogram a ta analityk mi mowi ze nie dolaczaja antybiogramu i ze prawdopodobnie zle zostal pobrany wymaz bo mam też te bakterie kwasu mlekowego ktore bytuja w pochwie nie szyjce. Wszystko mi opada. Dlaczego 2 razy wyszedl mi koagulazoujemny, później go nie bylo a teraz znowu jest. Nikt mi nie odpowie na to pytanie bo moja gin na urlopie. Cudownie.
 
reklama
Od swojej ginki też usłyszałam że jest ok, ładnie się mieści w środkowym centylu, strony internetowe to potwierdzają, a potem na forach czytam, że mój to chyba chudziak jakiś, bo dzieci niejednej mają na tym etapie aż pół kilo więcej (2kg w 30. tygodniu przy moim 1,5). No i od razu nerwówka... Ale już mi przeszło. Albo dogoni albo będę miała mniej do wypchnięcia od nich ;)
 
Do góry